EN_01497899_0096, Księżna Kate, książę Wiliam
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate i książę William rozprawiają się z plotkami o kryzysie w związku?

Te zdjęcia mówią wszystko!

Olga Figaszewska 18 października 2021 10:15
EN_01497899_0096, Księżna Kate, książę Wiliam
Fot. SplashNews.com/East News

Brytyjskie media dopatrują się kryzysu w ich związku. Z kolei dla wielbicieli królewskiej rodziny są przykładem idealnego małżeństwa. Czy rzeczywiście księżna Kate i książę William walczą o przetrwanie swojej relacji? Ich każdy krok i gesty są natychmiast analizowane pod kątem ostatnich doniesień. Najnowsze fotografie, które obiegły świat uciszą plotki?

Księżna Kate i książę William walczą z kryzysem w związku?

Niezmiennie trwają u swojego boku i nie pozwalają, by cokolwiek zakłóciło szczęście ich rodziny. Księżna Kate i książę William dla Brytyjczyków są wzorem idealnego małżeństwa. Oczywiście, jak każda para przechodzą gorsze i lepsze momenty. Jednak walczą o swoją miłość i poświęcają się opiece nad trójką pociech.

W ostatnim czasie plotki o kryzysie w ich związku znów powróciły. Internauci analizują mowę ciała Kate i Williama. Dopatrują się sygnałów świadczących o problemach w ich związku. Plotki podsycił udział książęcej pary w światowej premierze najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie - „Nie czas umierać”. Zdaniem niektórych obserwatorów, Kate miała odepchnąć ukochanego po tym, gdy chciał się do niej zbliżyć.

Głośno było też o wizycie pary w Ogrodzie Botanicznym, gdzie małżonkowie spotkali się z uczniami The Heathland. W trakcie wydarzenia zajęli oddzielne miejsca i utrzymywali dystans. Czy to wystarczające dowody? Trudno w to uwierzyć. Pałac nie komentuje tych rewelacji.

Zobacz też: Wielka Brytania. Kryzys w związku Williama i Kate? Księżna odepchnęła męża na czerwonym dywanie

EN_01497899_0032, EN_01497899_0032,  księża Kate, książę Wiliam
Fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William na Earthshot Prize Award

Wydaje się, że żadne oświadczenia nie jest to już potrzebne. Na gali Earthshot Prize Award wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nich. 17 października w Alexandra Palace w Londynie, para wręczała nagrody osobom i organizacjom zaangażowanym w ochronę środowiska.

„Nagroda Earthshot polega na wykorzystaniu pilnej potrzeby znalezienia rozwiązań dla niektórych z największych problemów środowiskowych na świecie. Wierzymy, że ta dekada to jedna z najważniejszych dekad dla środowiska”, mówił książę podczas jednego z wywiadów.

Podczas uroczystości, książęca para prezentowała się zjawiskowo! Kate wybrała sukienkę, którą miała już na sobie w 2011 roku podczas rozdania nagród BAFTA. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Na zdjęciach opublikowanych w sieci widać, jak księżna Kate jest wpatrzona w ukochanego. Czy te zdjęcia zatrzymają spekulacje o ich kryzysie? 

Zobacz też: Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety relacji księżnej Kate i Pippy Middleton!

Księżna Kate, książę Wiliam, 2021
Fot. AP/Associated Press/East News

EN_01497899_0031, księża Kate, książę Wiliam
Fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.