EN_01497899_0096, Księżna Kate, książę Wiliam
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate i książę William rozprawiają się z plotkami o kryzysie w związku?

Te zdjęcia mówią wszystko!

Olga Figaszewska 18 października 2021 10:15
EN_01497899_0096, Księżna Kate, książę Wiliam
Fot. SplashNews.com/East News

Brytyjskie media dopatrują się kryzysu w ich związku. Z kolei dla wielbicieli królewskiej rodziny są przykładem idealnego małżeństwa. Czy rzeczywiście księżna Kate i książę William walczą o przetrwanie swojej relacji? Ich każdy krok i gesty są natychmiast analizowane pod kątem ostatnich doniesień. Najnowsze fotografie, które obiegły świat uciszą plotki?

Księżna Kate i książę William walczą z kryzysem w związku?

Niezmiennie trwają u swojego boku i nie pozwalają, by cokolwiek zakłóciło szczęście ich rodziny. Księżna Kate i książę William dla Brytyjczyków są wzorem idealnego małżeństwa. Oczywiście, jak każda para przechodzą gorsze i lepsze momenty. Jednak walczą o swoją miłość i poświęcają się opiece nad trójką pociech.

W ostatnim czasie plotki o kryzysie w ich związku znów powróciły. Internauci analizują mowę ciała Kate i Williama. Dopatrują się sygnałów świadczących o problemach w ich związku. Plotki podsycił udział książęcej pary w światowej premierze najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie - „Nie czas umierać”. Zdaniem niektórych obserwatorów, Kate miała odepchnąć ukochanego po tym, gdy chciał się do niej zbliżyć.

Głośno było też o wizycie pary w Ogrodzie Botanicznym, gdzie małżonkowie spotkali się z uczniami The Heathland. W trakcie wydarzenia zajęli oddzielne miejsca i utrzymywali dystans. Czy to wystarczające dowody? Trudno w to uwierzyć. Pałac nie komentuje tych rewelacji.

Zobacz też: Wielka Brytania. Kryzys w związku Williama i Kate? Księżna odepchnęła męża na czerwonym dywanie

EN_01497899_0032, EN_01497899_0032,  księża Kate, książę Wiliam
Fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William na Earthshot Prize Award

Wydaje się, że żadne oświadczenia nie jest to już potrzebne. Na gali Earthshot Prize Award wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nich. 17 października w Alexandra Palace w Londynie, para wręczała nagrody osobom i organizacjom zaangażowanym w ochronę środowiska.

„Nagroda Earthshot polega na wykorzystaniu pilnej potrzeby znalezienia rozwiązań dla niektórych z największych problemów środowiskowych na świecie. Wierzymy, że ta dekada to jedna z najważniejszych dekad dla środowiska”, mówił książę podczas jednego z wywiadów.

Podczas uroczystości, książęca para prezentowała się zjawiskowo! Kate wybrała sukienkę, którą miała już na sobie w 2011 roku podczas rozdania nagród BAFTA. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Na zdjęciach opublikowanych w sieci widać, jak księżna Kate jest wpatrzona w ukochanego. Czy te zdjęcia zatrzymają spekulacje o ich kryzysie? 

Zobacz też: Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety relacji księżnej Kate i Pippy Middleton!

Księżna Kate, książę Wiliam, 2021
Fot. AP/Associated Press/East News

EN_01497899_0031, księża Kate, książę Wiliam
Fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.