O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati zagra w znanym amerykańskim serialu!

„Jestem podekscytowana i dumna, że pokonuję przeciwności losu”

Olga Figaszewska 10 lutego 2021 13:57

Weronika Rosati jest jedną z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich aktorek. Na szklanym ekranie debiutowała już w wieku 16 lat. Od tamtej pory możemy ją podziwiać w kolejnych produkcjach. A jej talent doceniają twórcy poza granicami kraju. Weronika Rosati zdradziła, że wkrótce wystąpi w jednym z popularnych amerykańskich seriali! Co mówi o roli?

Weronika Rosati zagra w amerykańskim serialu

Aktorka kończyła studia aktorskie w USA. Tam szkoliła swój aktorski warsztat. Na swoim koncie ma współpracę z najlepszymi polskimi i zagranicznymi twórcami. Teraz Weronika Rosati poinformowała o swoim kolejnym sukcesie!

Gwiazda wygrała casting do amerykańskiego serialu „NCIS: Los Angeles”. Weronika Rosati w obszernym wpisie opowiedziała o towarzyszących jej emocjach i swojej ogromnej radości. Aktorka pojawi się w kilku odcinkach w gościnnej roli. Na razie nic więcej na temat swojej kreacji nie może zdradzić obserwatorom.

„Czekałam żeby się z wami podzielić fajna wiadomością aż wejdę na plan by nie zapeszyć😉 Jak wiecie jestem teraz w LA i bardzo się cieszę że dołączyłam do obsady serialu @ncisla na kilka odcinku w roli gościnnej ( o której nie mogę niestety więcej zdradzać)😀”, zaczęła swój wpis.

Weronika Rosati ciężko pracowała na swój sukces, nie zrażała się chwilowymi niepowodzeniami. Aktorka nie poddaje się w spełnianiu marzeń. 

„Dostałam role nagrywając casting- nigdy nawet w najgorszych momentach mojego życia nie przestałam kochać swojego zawodu wiec zawsze nagrywam się z chęcią choć okoliczności nie zawsze pozwalającymi na idealne przygotowanie. Prawda jest taka że każda kolejna rola jest zdobywana przeze mnie od nowa- rzadko kiedy dostaje po prostu ofertę- o każda musze walczyć. Uważam że jak na 37-latkę która miała poważne przerwy zdrowotne i osobiste w karierze to jest nieźle i mimo że marzyłabym sobie być jedna z tych aktorek które się obsadza z rozpędu bo pasują do każdej roli i nie musieć za każdym razem udowadniać że wbrew pozorom i ja mogę pasować do jakiejś roli to jestem naprawdę wdzięczna że dostałam ciekawa role w serialu akcji gdzie grają naprawdę fajni aktorzy”, dodała.

Plan produkcji „NCIS: Los Angeles” znajduje się w jednej z najstarszych wytwórni hollywoodzkich Paramount Pictures. To tutaj powstawały legendarne filmy z udziałem największych gwiazd.

„ Co więcej kręcimy na hali nr 9 gdzie @elizabethtaylor kręciła film " A place in the sun". Przypadek? Nie, nieugięta i nieprzerwana wiara w swoje marzenia. Więc tak - jestem podekscytowana i jestem dumna że pokonuje przeciwności losu i nieżyczliwych, sceptycznych ludzi i jestem teraz na tym planie z taka wspaniała możliwościa i szansa❤️ ”, dodała gwiazda.


Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.