Małgorzata Domagalik, listopad 2017, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
TYLKO U NAS

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Masterclass-sztuka konwersacji”, którego gościem będzie Andrzej Seweryn! Nie może Cię tam zabraknąć!

Damian Duda 22 stycznia 2018 16:30
Małgorzata Domagalik, listopad 2017, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

„Masterclass-sztuka konwersacji” to cykl spotkań z osobowościami ze świata kultury, biznesu i sportu. Spotkania mają formę rozmów na żywo, którym przewodzi Małgorzata Domagalik.

„Masterclass-sztuka konwersacji”

1 lutego zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Masterclass-sztuka konwersacji”, którego gościem będzie wybitny aktor, reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog - Andrzej Seweryn. Spotkania mają charakter kameralny i zamknięty. Są one wyjątkową i unikalną okazją do spotkania z wybranym gościem. Dostępnych jest jedynie 30 miejsc.

 

Uczestnicy spotkają się przy jednym stole w wyjątkowej scenerii - na 50. piętrze apartamentowca Złota 44   z widokiem na całą Warszawę. Podczas wieczoru będą mieli możliwość nawiązania interakcji z innymi uczestnikami i czynnego udziału w rozmowie.

 

Spotkaniu towarzyszyć będą występy wybitnych pianistów impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena m.in. Marka Bracha.

 

Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez utalentowanych warszawskich szefów kuchni. Podczas pierwszego spotkania swój kunszt zaprezentuje Michał Gniadek - szef kuchni z restauracji Plato. W trakcie spotkania będzie on do dyspozycji wszystkich gości. Opowie o swoich doświadczeniach zawodowych z Andreą Camastrą i sztuce kulinarnej.

 

„Masterclass-sztuka konwersacji”
Fot. Materiały promocyjne

Plan warsztatów

Program spotkania obejmuje koktajl powitalny o godzinie 20:00. Food pairing o godzinie 20:30, czyli zmysłową kolację. O godzinie 22:00 uczestnicy udadzą się do strefy chill-out’u na „Meet and Greet” z mistrzem i Małgorzatą Domagalik. Po godzinie 22:30 nastąpi coffee pairing. Nespresso, mecenas spotkania, zaprasza w podróż do miejsca narodzin kawy, czyli Masterclass Anny Oleksak - ambasadorki marki. 


Po godzinie 22:30 uczestnicy udadzą się do strefy chill-out’u na „Meet and Greet” z mistrzem i Małgorzatą Domagalik. Dzięki marce FujiFilm Polska każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda fotografowana po wręczeniu nagród filmowych „Złote Globy”. Za pamiątkową fotografię uczestników będzie odpowiadał znany portrecista i ambasador FujiFilm Polska – Szymon Szcześniak.

 

Dla wszystkich gości będą też serwowane wyrafinowane drinki i upominki. O relację ze spotkania zadba firma I Like Photo.  Miejsca są już dostępne. Rezerwacje (w tytule Masterclass-sztuka konwersacji) należy składać pod adresem: bok2@edipresse.pl, tel. 22 584 22 22. Więcej w sklepie on-line na www.hitsalonik.pl.

 

Małgorzata Domagalik, VIVA! listopad 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Małgorzata Domagalik w sesji dla VIVY!, listopad 2017r.

 

Belka
Fot. Materiały promocyjne

 

Zobacz też: Czujesz potrzebę rozwoju oraz dodatkowej motywacji? Zapisz się na spotkanie z Małgorzatą Domagalik!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.