Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami romantyczną fotografią z mężem!

„Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem”

Olga Figaszewska 14 lutego 2019 15:11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To prawdziwa „power couple”! Są dla siebie ogromnym wsparciem i radością. Dwanaście lat temu połączyła ich wspólna pasja. Pielęgnują swoje uczucie i patrzą niezmiennie w tym samym kierunku. Nie ukrywają, że miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. Urocze wiadomości, wspólne zdjęcia, słowa wsparcia, to tylko niektóre akcenty widoczne w mediach społecznościowych. Dzisiejsze Święto Zakochanych z pewnością będą obchodzić w wyjątkowy sposób. Z okazji walentynek Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami romantyczną fotografią i swoimi przemyśleniami na temat... miłości!

Anna Lewandowska o miłości

Na Instargramie Anny Lewandowskiej pojawiła się seria fotografii, na której trenerka pozuje wraz z ukochanym mężem. „Miłość – mówmy o niej❤️ Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i  życzliwością chcącą wspierać jego działania”, zaczęła trenerka.

Ania przypomniała, że miłość jest jednym z najważniejszych uczuć w naszym życiu. Dlatego wato o niej mówić i się nią dzielić. „Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i  wspomnieniach. Miłość do dziecka jest niewyobrażalna, najsilniejsza ze wszystkich miłości, najpiękniejsza, bezgraniczna, bezwarunkowa, na zawsze…", dodała.

Z okazji Święta Zakochanych złożyła swoim obserwatorom życzenia.

„Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość – tego życzę każdemu… i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku. Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. (...) Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości”, zakończyła.

W pełni się z nią zgadzamy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…