Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska wyjechała na zagraniczne wakacje! Dokąd się udała? 

„Tęsknota za słońcem wygrała…”

Olga Figaszewska 24 stycznia 2021 20:11
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Kożuchowska udała się na wypoczynek. Aktorka wybrała rajskie miejsce, a w sieci zamieściła pierwsze zdjęcia z urlopu. Dokąd wyjechała? Nie wszystkim się to spodobało. 

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa za granicą

Wiele gwiazd zdecydowało się spędzić zimowy urlop poza granicami Polski. Także Małgorzata Kożuchowska za cel swojej podróży obrała jeden z ciepłych krajów. Gwiazda nie zdradziła jednak miejsca swojego wyprawy. Aktorka wraz z rodziną korzysta z uroków malowniczego, egzotycznego zakątka. Słońce, ciepła plaża i szum fal tylko sprzyjają błogiemu wypoczynkowi.

„Przyznaję się bez bicia, tęsknota za słońcem wygrała…”, napisała pod jedną z fotografii.

 Do zdjęcia aktorka zapozowała w sukience w kwiaty, kapeluszu i okularach.  Wygląda kwitnąco! 

,,Proszę troszkę zabrać słońca ze sobą wracając do Polski", ,,Ja też tęsknię za słońcem. Rezerwacja zrobiona na lipiec, ale sam fakt ,że ona już jest ociepla moje serce i ciało spragnione słońca", ,,Przyznam się bez bicia: zazdroszczę", odpowiadali wielbiciele Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Kolejne zdjęcie, które gwiazda opublikowała na swoim Instagramie wywołało ogromne poruszenie w komentarzach. A wszystko za sprawą maseczki, którą Małgorzata Kożuchowska miała założoną na plaży. 

„Maseczka, znak naszych czasów”, dodała. Wśród pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów aktorki, znalazły się także osoby, które wytknęły Małgorzacie Kożuchowskiej podjęcie decyzji o wyjeździe za granicę.

„Skoro tak się Pani obawia zakażenia i pisze, że to szacunek i ochrona dla innych to chyba lepiej by było zostać w domu z szacunku dla starszych i słabszych. Czyż nie? #zostańwdomu”, napisała jedna z internautek.

Aktorka natychmiast odpowiedziała na ten zarzut. „Tak, to ochrona i szacunek dla innych oraz dostosowanie się do obowiązujących zasad w miejscu, w którym przebywam. To spory resort i maseczki trzeba nosić tylko w wyznaczonych miejscach, np. na śniadaniu lub na plaży, gdzie zamawia się coś do picia lub jedzenia. Wyjazdy nie są zabronione, a korzystając z takiej formy wypoczynku wspieram polską i lokalną branżę turystyczną”, odparła Małgorzata Kożuchowska.  

Małgorzata Kożuchoska, Wakacje
Fot. Screen Instastories Małgorzaty Kożuchowsiej @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchoska, Wakacje
Fot. Screen Instastories Małgorzaty Kożuchowsiej @malgorzatakozuchowska_

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.