Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński przygotowują się do ślubu!

Ujawniono szczegóły uroczystości

Olga Figaszewska 23 lipca 2021 19:51
Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński od kilku lat tworzą szczęśliwy i zgrany duet. „Traktuję ten związek jako nagrodę”, zwierzała się artystka Krzysztofowi Ibiszowi. Gwiazda jazzu i kapitan żeglugi poznali się przez przypadek. A może tak było zapisane w gwiazdach? Nie da się ukryć, że ich relacja rozwijała się bardzo dynamicznie, okazało się, że łączy ich bardzo dużo, wspólnie zmierzają w tym samym kierunku. Para zaręczyła się sześć lat temu. Czy teraz zamierzają sformalizować swój związek? Jak podaje jeden z magazynów, Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński planują ślub, a szczegóły uroczystości zdradziła córka wokalistki.

Miłość Urszuli Dudziak i Bogdana Tłomińskiego

Od kilku lat Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński są przykładem na to, że miłość jest możliwa w każdym wieku. Zaręczyli się, zbudowali dom i wyprowadzili na wieś. Ich relacja opiera się na przyjaźni. Są siebie ciekawi i pełni fascynacji, a w wywiadach przyznawali, że to uczucie ich zaskoczyło i nie sądzili, że jeszcze przyjdzie im się tak zakochać.

„Słuchamy tej samej muzyki, podobają nam się te same filmy. Rozmowa z Bogdanem jest fascynująca, wiele rzeczy się od niego uczę, bo on ma wielką wiedzę, kocha historię. A nawet, co odkryłam z rozkoszą, skończył szkołę muzyczna, gra na flecie. Mam zakusy na niego, już słyszę, jak gramy Inwencje dwugłosowe Bacha”, mówiła Urszula Dudziak w VIVIE w 2019 roku.

Gwiazda ceni swojego ukochanego za inteligencję, wiedzę i umiejętności. „Pralka się zepsuła, kupił część za dwadzieścia parę złotych, rozmontował, wymienił. „A co myślisz”, powiedział, gdy się zachwycałam, „jak pralka zepsuła się na środku oceanu, nie mogłem czekać trzech tygodni, zanim dopłyniemy do brzegu”. Potrafi nawet założyć wenflon, wyrwać ząb. Zadzwoniłam do Kasi: „Bogdan jest niesamowity. Wiesz, jak on gotuje? A jak sprząta? A jak prasuje? Żadnej fałdki”. Kasia: „Nareszcie masz żonę”, opowiadała wokalistka.

Z kolei tak o wybrance swojego serca tak wypowiadał się w VIVIE kapitan żeglugi wielkiej: „Trzy to za mało. Wybitna osobowość, głos i niezwykły talent muzyczny. Niepowtarzalny, trudno znaleźć odpowiednik tego talentu na świecie. Do tego niezwykła otwartość, szczerość. Dobroć dla ludzi, chęć pomocy. Potrafiła poruszyć świat, gdy ktoś prawie nieznajomy stracił mieszkanie i potrzebował ludzkiego wsparcia. Na początku mnie to dziwiło, myślałem, że w jej zawodzie nie ma czasu na takie rzeczy. Ale ona potrafi wiele”.

Zobacz też: Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński opowiadają o życiu, miłości i… seksie po 70.!

Urszula Dudziak, Bogdan Tłomiński, Viva! 2/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Ślub Urszuli Dudziak i Bogdana Tłomińskiego

Wokalistka sześć lat temu przyjęła oświadczyny ukochanego. Czy zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu? Podobno Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński zamierzają przyrzec sobie miłość w urokliwym miejscu. Mowa o plaży na Zanzibarze. Szczęśliwą informację miała przekazać w rozmowie z Świat&Ludzie córka artystki.

„Planują ślub w przyszłym roku. Na pewno będę chciała być na ślubie mamy. A może nawet… będę świadkiem? Pandemia zmieniła mnóstwo planów w naszej rodzinie, ale miejmy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja będzie całkowicie pod kontrolą”, zwierzyła się Mika Urbaniak. W tym wyjątkowym dniu parze mają towarzyszyć najbliżsi.

Pani Urszuli Dudziak i Panu Bogdanowi Tłomińskiemu życzymy dużo szczęścia!  

Sprawdź też: Urszula Dudziak o ukochanym: „Dla mnie facet musi mieć ładne pośladki!”

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Urszula Dudziak, Bogdan Tłomiński, Viva! 2/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.