Księżna Meghan, Meghan Markle, urodziny księżnej Meghan
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To będą pierwsze urodziny Meghan jako księżnej. Jak będzie je świętować?

Oczywiście w towarzystwie... Harry'ego!

Gabriela Czernecka 2 sierpnia 2018 08:57
Księżna Meghan, Meghan Markle, urodziny księżnej Meghan
Fot. East News

Urodziny Meghan już w sobotę! Ubiegłoroczne urodziny była aktorka spędziła w towarzystwie ukochanego, księcia Harry'ego. Para wspólnie przebywała wówczas na safari w Afryce. W tym roku Meghan znów spędzi swoje urodziny z Harrym, ale te urodziny będą dla niej o tyle wyjątkowe, że będzie je po raz pierwszy świętować jako księżna!

Urodziny księżnej Meghan

W ubiegłym roku Meghan świętowała urodziny w towarzystwie księcia Harry'ego jeszcze jako jego narzeczona. Para wybrała się wówczas na safari w Afryce, gdzie na lotnisku przyłapani zostali przez paparazzi. Te urodziny Meghan będzie świętować w towarzystwie ukochanego, ale już jako jego małżonka!

Meghan w sobotę, 4 sierpnia skończy 37 lat. Urodziny będą o tyle wyjątkowe, że Meghan będzie je świętować po raz pierwszy jako księżna. W jaki sposób? Jak się okazuje dość nietypowo. Meghan wraz z Harrym nie będzie miała zbyt wielu okazji tego dnia, by uczcić urodziny.

Początkowo podawano, że z okazji 37. urodzin Meghan Markle, książę Harry planuje ekskluzywną, zagraniczną podróż. Para miała wybrać się do Nowego Jorku, gdzie Meghan miałaby okazję spotkać z przyjaciółkami, z którymi ostatnio rzadziej spędzała czas, zwłaszcza, że jedna z nich (Priyanka Chopra) kilka dni temu się zaręczyła.

Informacje o wyjeździe pary okazały się nieprawdziwe, gdyż jak podaje Express, zakochani wezmą tego dnia udział w ślubie jednego z najlepszych przyjaciół Harry'ego, Charliego Van Straubenzee, na którym książę będzie drużbą. Meghan będzie więc miała szansę się wybawić, ale nie na swojej prywatnej imprezie urodzinowej.

W związku z tym zobowiązaniem para książęca Sussex kameralne przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół odbędą się dopiero w niedzielę. Jak nakazuje królewska tradycja, urodziny świętuje się jedynie w małym gronie i podczas rodzinnych uroczystości. Wyjątkiem jest jedynie królowa Elżbieta II, która swoje urodziny obchodzi hucznie, i to dwa razy w ciągu roku (w kwietniu - w dniu urodzin i w czerwcu - w dniu koronacji). Dość hucznie urodziny obchodzi także książę Karol, ale wynika to prawdopodobnie z faktu, że jest następcą tronu.

Prezent urodzinowy Meghan

Jak podają zagraniczne serwisy, Meghan już otrzymała swój pierwszy prezent urodzinowy. Jest to burgundowa torebka z wegańskiej skóry marki Alexandra K od organizacji PETA. Księżna Sussex słynie z zamiłowania do wegańskiej skóry, a organizacja wysłała prezent, by dodatkowo podkreślić, że te materiały są wolne od okrucieństwa i przyjazne dla zwierząt i środowiska. Torba wykonana została z wolnego od plastiku, nadającego się do recyklingu.

„Torebka będzie pasować jak ulał do gustu i pozytywnego nastawienia wobec zwierząt i środowiska Meghan Markle,” mówi Dyrektorka PETA UK Elisa Allen. „PETA UK ma nadzieję, że prezent ten zachęci rodzinę królewską i jej zwolenników do stawiania na marki wolne od okrucieństwa jak Alexandra K i do odejścia od produktów opartych na cierpieniu zwierząt”, czytamy. 

Najbardziej cieszy się jednak zainteresowaniem informacja dotycząca tego, co Harry wręczy Meghan na urodziny. Książę William swojej małżonce przy ważnych okazjach najczęściej wręcza biżuterię. Czy Harry pójdzie w ślady brata? Dowiemy się już niebawem!  

Stylizacja Księżna Meghan na otwarciu wystawy o Nelsonie Mandeli
Fot. East News

księżna Meghan, chrzest księcia Louisa, 2018
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.