VIDEO VIVY!

Ulicami Francji nie dało się przejść spokojnie... Zobacz, jak wiwatowali Francuzi! 

Tak cieszyli się z wygranej!

Monika Katarzyna Krupska 16 lipca 2018 15:30

To był naprawdę bardzo dobry finał Mistrzostw Świata 2018! W niedzielę na moskiwskich Łużnikach rozegrał się finałowy mecz mundialu. Przeciwko sobie zagrali Francja z Chorwacją, a zwycięsko z tego spotkania wyszła drużyna Didiera Deschampsona! Wynik? 4:2 dla naszych zachodnich sąsiadów! 

W finałowym meczu padło, aż sześć bramek! Kibice na zmianę wiwatowali nazwiska swoich ulubionych piłkarzy. Po kolejnej bramce strzelonej przez Franców wiwaty nie miały już końca! Zobaczcie, jak z wygranej cieszyli się fani piłki nożnej. Myślicie, że za cztery lata Polska też będzie mogła tak wiwatować?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.