VIDEO VIVY!

Ulicami Francji nie dało się przejść spokojnie... Zobacz, jak wiwatowali Francuzi! 

Tak cieszyli się z wygranej!

Monika Katarzyna Krupska 16 lipca 2018 15:30

To był naprawdę bardzo dobry finał Mistrzostw Świata 2018! W niedzielę na moskiwskich Łużnikach rozegrał się finałowy mecz mundialu. Przeciwko sobie zagrali Francja z Chorwacją, a zwycięsko z tego spotkania wyszła drużyna Didiera Deschampsona! Wynik? 4:2 dla naszych zachodnich sąsiadów! 

W finałowym meczu padło, aż sześć bramek! Kibice na zmianę wiwatowali nazwiska swoich ulubionych piłkarzy. Po kolejnej bramce strzelonej przez Franców wiwaty nie miały już końca! Zobaczcie, jak z wygranej cieszyli się fani piłki nożnej. Myślicie, że za cztery lata Polska też będzie mogła tak wiwatować?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.