VIDEO VIVY!

Ulicami Francji nie dało się przejść spokojnie... Zobacz, jak wiwatowali Francuzi! 

Tak cieszyli się z wygranej!

Monika Katarzyna Krupska 16 lipca 2018 15:30

To był naprawdę bardzo dobry finał Mistrzostw Świata 2018! W niedzielę na moskiwskich Łużnikach rozegrał się finałowy mecz mundialu. Przeciwko sobie zagrali Francja z Chorwacją, a zwycięsko z tego spotkania wyszła drużyna Didiera Deschampsona! Wynik? 4:2 dla naszych zachodnich sąsiadów! 

W finałowym meczu padło, aż sześć bramek! Kibice na zmianę wiwatowali nazwiska swoich ulubionych piłkarzy. Po kolejnej bramce strzelonej przez Franców wiwaty nie miały już końca! Zobaczcie, jak z wygranej cieszyli się fani piłki nożnej. Myślicie, że za cztery lata Polska też będzie mogła tak wiwatować?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.