Natalia Gulkowska Instagram
Fot. Natalia Gulkowska Instagram/@nataliagulkowska
Z życia gwiazd

Uczestniczka 5. edycji Top Model spodziewa się trzeciego dziecka! Zdradziła imię i płeć maluszka

Pokazała piękne zdjęcia z ciążowej sesji

Marta Nawacka 6 lutego 2022 14:13
Natalia Gulkowska Instagram
Fot. Natalia Gulkowska Instagram/@nataliagulkowska

Popularność przyniósł jej udział w piątej edycji programu Top Model. I choć Natalia Gulkowska nie wygrała show, to jej kariera i tak nabrała rozpędu. Modelka spełnia się jednak nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów. Teraz poinformowała, że niebawem wraz z mężem powitają na świecie trzecią pociechę! Kobieta zdradziła imię i płeć maluszka.

Natalia Gulkowska w Top Model

Program Top Model otworzył wielu młodym ludziom drzwi do kariery. Od jego premiery w 2010 roku powstało już 10 edycji, które wciąż cieszą się sporą popularnością wśród aspirujących modelek i modeli oraz widzów. Uczestnicy po udziale w show mogą liczyć na łatwiejszy start do kariery w modelingu, a przynajmniej na sporą rozpoznawalność. Tak też było w przypadku np. Karoliny Pisarek, która, mimo że nie wygrała programu, to wkroczyła do świata show-biznesu.

W piątej edycji Top Model, wraz z Karoliną Pisarek, brała udział także Natalia Gulkowska. Dziewczynę, która marzyła o karierze modelki do udziału w programie namówił brat, również model. Gdy zgłosiła się do programu była już mamą chłopca o imieniu Franek. Aspirująca modelka udowodniła, że doskonale łączy opiekę nad dzieckiem z karierą.

Czytaj też: 10 lat temu wygrała drugą edycję Top Model. Co dziś słychać u Olgi Kaczyńskiej?

Natalia Gulkowska i Karolina Pisarek, Zalando Fashion Trening, 26.11.2015, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Natalia Gulkowska i Karolina Pisarek, Zalando Fashion Trening, 26.11.2015, Warszawa

Natalia Gulkowska poinformowała o trzeciej ciąży

Na początku sierpnia 2019 roku była uczestniczka Top Model wzięła ślub. Po uroczystości przyjęła nazwisko męża – Kosycarz – jednak dla fanów wciąż pozostała Natalią Gulkowską. Po relacjach kobiety na Instagramie można zauważyć, że udział w show pomógł jej w karierze i regularnie bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych.

Natalia Gulkowska spełnia się jednak nie tylko zawodowo... Tuż po ślubie z ukochanym modelka poinformowała, że spodziewa się ich pierwszego wspólnego dziecka, a swojego drugiego. Na świat miał przyjść syn, który otrzymał imię Leon. Teraz szczęśliwi małżonkowie podzielili się radosną nowiną, że wkrótce ich rodzina ponownie się powiększy! Okazuje się, że niedługo Natalia Gulkowska i jej mąż powitają trzeciego syna. Przyszła mama zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcia z sesji ciążowej, a pod fotografiami zdradziła, że maluszek będzie miał na imię Staś. Parze serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania!  

Zobacz także: 11 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Tak wygląda jej życie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.