Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk
O TYM SIĘ MÓWI

Adam Strycharczuk w poruszającym wpisie pożegnał ukochanego tatę

„Przegrał walkę z COVID-em”

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 15:47
Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk

Adam Strycharczuk zamieścił w sieci smutną wiadomość. Juror programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo w poruszającym wpisie wyznał, że kilka dni temu pożegnał ukochanego tatę. „Przegrał z wirusem”, napisał artysta.

Adam Strycharczuk w poruszającym wpisie żegna tatę

W czwartek na profilu jurora programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się osobisty wpis. Adam Strycharczuk wyznał w nim, że kilka dni temu choroba odebrała mu najbliższą osobę. Jego tata zmagał się z koronawirusem.

Wczoraj wieczorem w wieku 82 lat odszedł mój tata. Przegrał walkę z COVID-em. Zastanawiałem się czy wrzucać tego post, czy chcę dzielić się czymś tak prywatnym. Doszedłem jednak do tego, że jest tu wiele osób, które od pewnego czasu bardzo mnie wspierają i zwyczajnie Wam się to należy ”, wyznał.

Wokalista zamieścił także archiwalne fotografie z ukochanym tatą. Był dla niego inspiracją i motywacją. Łączyła ich wyjątkowa więź. Adam Strycharczuk podkreślił, że to tacie zawdzięcza to, kim jest dziś.

„Jak zapamiętam ojca? Właśnie tak jak na jednym z niewielu zdjęć, które mieliśmy razem. Cóż, może i nie było go za wiele w moim dzieciństwie. Może i nie nauczył mnie jak przykręcać śrubę, czy wymieniać olej w aucie. Czy to jest tak naprawdę ważne? Nie.

Dzięki niemu żyję, jestem uczciwym człowiekiem i tak jak on lubię bawić ludzi. Inspirował mnie jako akordeonowy samouk, chyba najlepszy jakiego w życiu słuchałem. Sypał tysiącami opowieści z pracy na taksówce, dzięki której zakumplował się z Bareją i zagrał w jego filmach. To zawsze mi pokazywało, że niemożliwe nie istnieje. Warszawiak, człowiek orkiestra. Przeżył wojnę, PRL, różne dziwne choroby. Przegrał z wirusem, który i tak połowa ludzi uzna za spisek. Dziwne to czasy. Tata odjechał w najdłuższy kurs w życiu. Szerokiej drogi, tato ”, napisał Adam Strycharczuk.

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia. 

,,Bardzo mi przykro,", ,,Mocno przytulam". ,,Adaś! To jest bardzo, niewyobrażalnie smutne😢😢... po ostatnim programie siedzieliśmy w garderobie i puszczałeś nam nagrania Taty... bardzo Ci i Twojej rodzinie współczuję, jestem z Tobą i najcieplej przytulam... niech mu tam... gdzieś dobrze będzie ... i lepiej niż tu...", napisał Piotr Gąsowski. 

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.