EN_01314026_1852, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News Warszawa
O TYM SIĘ MÓWI

Christopher Cugowski weźmie udział w popularnym show!

Co wiemy o synu Krzysztofa Cugowskiego?

Olga Figaszewska 18 lipca 2021 19:40
EN_01314026_1852, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News Warszawa

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie brakuje zaskoczeń. Do grona uczestników dołączył właśnie syn Krzysztofa Cugowskiego. 23-latek ma na swoim koncie ogromne sukcesy. Kim jest i czym zajmuje się Chris Cugowski?

Chris Cugowski w programie TTBZ

O synu Krzysztofa Cugowskiego rozpisywały się niedawno wszystkie media. 23-latek ma na swoim koncie kolejny sukces. Swoją przyszłość Chris Cugowski związał z aktorstwem. Fani mogli go podziwiać w bijącym rekordy popularności serialu – Bridgertonowie.

 „Milczałem" to może za dużo powiedziane, ale z natury jestem dość prywatną osobą. (...) Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie”, mówił w Dzień Dobry TVN o swoim udziale w produkcji. 

Wcześniej Christopher Cugowski  pojawił się w All Shook Up, POSH czy Margaret of Anjou.

Przeczytaj też: Duże zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo! Dwóch nowych jurorów i wielkie gwiazdy wśród uczestników

A już za chwilę zobaczymy go na scenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. O tym stacja Polsat poinformowała w dniu urodzin Chrisa Cugowskiego. „Krzysztof »Kris« Cugowski - to imię i nazwisko nie jest przypadkowe. Dzisiejsza data ujawnienia Krisa - 18. lipca - też nie jest przypadkiem, bo właśnie dziś obchodzi urodziny”, napisano.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się więcej na temat jego umiejętności. Chociaż nie poszedł w ślady taty, to muzyka jest jego pasją. Towarzyszy mu przez całe życie i stała się nieodłączną częścią.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w hitowym serialu Netfliksa! Pokazał zdjęcia z planu

„Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek. Aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Stamtąd trafił na plan serialu Netflixa »Bridgertonowie«, co było dla niego niezapomnianą przygodą. Mamy nadzieję, że super przygodą będzie dla niego również udział w »Twoja Twarz Brzmi Znajomo«. Witamy na pokładzie! ”, ogłoszono.

Christopher Cugowski od wielu lat mieszka za granicą. Studiuje aktorstwo na brytyjskim Uniwersytecie w Winchester. 23-latek wiąże swoją przyszłość z zagranicą. „Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, tam miałem znajomych, kumpli. To było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto”, wyznał w rozmowie z Dzien Dobry TVN. 

Jak Chris Cugowski poradzi sobie w programie? Nie mamy wątpliwości, że z pewnością zachwyci nas swoimi umiejętnościami! Trzymamy kciuki!  

Sprawdź też: „Wyszedłem z domu z teczką z dokumentami”. Krzysztof Cugowski o rozstaniu z żoną!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.