Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka będą mieć kolejne dziecko?!

Para zdradziła informację w najnowszym wywiadzie

Sabina Zięba 12 lutego 2020 09:31
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Już od sześciu lat Maciej Zakościelny jest w szczęśliwym związku z modelką, Pauliną Wyką. W 2016 roku po raz pierwszy zostali rodzicami małego Borysa, a 22 miesiące później na świat przyszła ich kolejna pociecha, Alex. Choć wychowywanie nie należy do najłatwiejszych zadań, i jak sami mówią: „Jest hardcorowo”, rola rodziców bardzo im odpowiada. Wspólnie udzielili właśnie wywiadu portalowi baby by Ann i zdradzili, czy oczekują następnego potomka!

Czy Maciej Zakościelny chce mieć kolejne dziecko?

Modelka kilka lat temu zrezygnowała ze swojej kariery, gdyż pragnęła założyć rodzinę. Udało jej się to u boku Macieja Zakościelnego. Na wieść o ciąży byli bardzo szczęśliwi. Aktor wspierał ukochaną przy obu porodach: „Chciałem być z Pauliną, dużo o tym czytałem. Pierwszy poród – ze wskazań medycznych – to była cesarka, drugi – poród naturalny”. 

W najnowszym wywiadzie z Katarzyną Burzyńską przyznają jednak, że nie jest lekko: „Jedno dziecko to jest luksus, można wziąć jak bagaż podręczny i wszędzie jeździć. Z jednym było łatwiej, ale bez drugiego byłoby smutniej. (...) Rodzicielstwo bywa łatwe i przyjemne, są chwile przepiękne, ale zazwyczaj na co dzień jest to ciężka praca i wyrzeczenie”. 

Paulina Wyka wyznała, że za drugim razem marzyła o córce, lecz teraz cieszy się, że urodziła dwóch chłopców. Maciej twierdzi: „Jest bardziej ekonomicznie”, z kolei modelka wtóruje mu: „Ale też o chłopców jest chyba mniejszy strach. Myślę, że łatwiej ich wychowywać”. Czy w takim razie będą się starać o kolejne dziecko? Na to pytanie partnerka Zakościelnego odparła: „Chyba wystarczy nam dwójka”, a on sam się zgodził: „Oj chyba tak”.

Myślicie, że rzeczywiście nie zapragną kolejnego malucha?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAZAK 🦋 (@maciej_zakoscielny)

Maciej Zakościelny, Viva! 2006
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.