Która robi największe wrażenie?

Weronika Kostyra 15 października 2018 14:55

Emocje związane ze ślubem księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka powoli opadają. Wciąż jednak na jaw wychodzą sekrety tego dnia. Jedynie ślub był wydarzeniem publicznym. Reszta uroczystości odbyła się z dala od kamer, dlatego wiele szczegółów pozostanie tajemnicą. Nie dotyczy to jednak sukni, jakie miała na sobie tego dnia księżniczka. Wiemy już, że założyła aż trzy różne kreacje!

Pierwszą z nich była suknia z odkrytymi plecami i z trójkątnym dekoltem, której autorem jest brytyjski dom mody Peter Pilotto tworzony przez duet projektantów Peter Pilotto i Christopher De Vos. Eugenia miała ją na sobie w czasie ceremonii w kościele i to w niej przysięgała ukochanemu wieczną miłość.

Na wieczorną kolację weselną z bliskimi i przyjaciółki księżniczka przebrała się. Miała na sobie wówczas zjawiskową suknię w stylu Hollywood w kolorze brzoskwini. Jej autorem jest Zac Posen. Projektant wyznał, że do stworzenia sukienki zainspirował go urok zamku Windsor i okolic.

To jednak nie wszystko okazało się, że rodzina królewska świętowała także następnego dnia. Ostatnie kreacja Eugenii jest najbardziej tajemnicza. Wiadomo jednak, że w sobotę księżniczka miała na sobie białą sukienkę mini, której towarzyszyła spersonalizowana kurtka z wyszytym na plecach napisem Pani Brooksbank. Jej autorem jest Sam Dougal. Projektant pochwalił się tym na swoim Facebooku. „Dużo miłości dla księżniczki Eugenii, pani Brooksbank i jej uroczego nowego męża Jacka. Jestem tak zaszczycony, że ​​poproszono mnie o zaprojektowanie wyglądu, który nosiła podczas uroczystości weselnych w Windsorze drugiego dnia we współpracy z jej wspaniałą stylistką Sarah Price. Na jasnoróżowej kurtce motocyklowej wyszyto napis Pani Brooksbank w pismem ręcznym księżniczki”, napisał projektant na swoim Instagramie. 

1/5
Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
1/5

Suknia ślubna brytyjskiego domu mody Peter Pilotto

2/5
Kurtka księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @samsondougal
2/5

Haft na plecach ślubnej kurtki

3/5
Suknia ślubna księżniczki Eugenii 	Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
3/5

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

4/5
Oficjalny portret ślub księżniczki Eugenii
Copyright @instagram@theroyalfamily
4/5

Podczas ślubnej kolacji księżniczka miała na sobie zjawiskową suknię w stylu Hollywood w kolorze brzoskwini.

5/5
Ślub Eugenii, dzieci
Copyright @Danny Lawson/Press Association/East News
5/5

Imponujący tren sukni ślubnej

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.