Która robi największe wrażenie?

Weronika Kostyra 15 października 2018 14:55

Emocje związane ze ślubem księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka powoli opadają. Wciąż jednak na jaw wychodzą sekrety tego dnia. Jedynie ślub był wydarzeniem publicznym. Reszta uroczystości odbyła się z dala od kamer, dlatego wiele szczegółów pozostanie tajemnicą. Nie dotyczy to jednak sukni, jakie miała na sobie tego dnia księżniczka. Wiemy już, że założyła aż trzy różne kreacje!

Pierwszą z nich była suknia z odkrytymi plecami i z trójkątnym dekoltem, której autorem jest brytyjski dom mody Peter Pilotto tworzony przez duet projektantów Peter Pilotto i Christopher De Vos. Eugenia miała ją na sobie w czasie ceremonii w kościele i to w niej przysięgała ukochanemu wieczną miłość.

Na wieczorną kolację weselną z bliskimi i przyjaciółki księżniczka przebrała się. Miała na sobie wówczas zjawiskową suknię w stylu Hollywood w kolorze brzoskwini. Jej autorem jest Zac Posen. Projektant wyznał, że do stworzenia sukienki zainspirował go urok zamku Windsor i okolic.

To jednak nie wszystko okazało się, że rodzina królewska świętowała także następnego dnia. Ostatnie kreacja Eugenii jest najbardziej tajemnicza. Wiadomo jednak, że w sobotę księżniczka miała na sobie białą sukienkę mini, której towarzyszyła spersonalizowana kurtka z wyszytym na plecach napisem Pani Brooksbank. Jej autorem jest Sam Dougal. Projektant pochwalił się tym na swoim Facebooku. „Dużo miłości dla księżniczki Eugenii, pani Brooksbank i jej uroczego nowego męża Jacka. Jestem tak zaszczycony, że ​​poproszono mnie o zaprojektowanie wyglądu, który nosiła podczas uroczystości weselnych w Windsorze drugiego dnia we współpracy z jej wspaniałą stylistką Sarah Price. Na jasnoróżowej kurtce motocyklowej wyszyto napis Pani Brooksbank w pismem ręcznym księżniczki”, napisał projektant na swoim Instagramie. 

1/5
Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
1/5

Suknia ślubna brytyjskiego domu mody Peter Pilotto

2/5
Kurtka księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @samsondougal
2/5

Haft na plecach ślubnej kurtki

3/5
Suknia ślubna księżniczki Eugenii 	Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
3/5

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

4/5
Oficjalny portret ślub księżniczki Eugenii
Copyright @instagram@theroyalfamily
4/5

Podczas ślubnej kolacji księżniczka miała na sobie zjawiskową suknię w stylu Hollywood w kolorze brzoskwini.

5/5
Ślub Eugenii, dzieci
Copyright @Danny Lawson/Press Association/East News
5/5

Imponujący tren sukni ślubnej

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.