Robert Korzeniowski
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Korzeniowski ożenił się po raz trzeci. Panna młoda wybrała... różową suknię ślubną!

Kim jest wybranka maratończyka?

Rafał Kowalski 10 listopada 2019 16:55
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski po raz trzeci został mężem. W minioną sobotę sportowiec wyszedł za swoją menedżerkę Justynę Sobalę. Para postawiła na uroczystość w bardzo eleganckim miejscu i stylu. Jedynie suknia panny młodej nie była w klasycznym kolorze. Jakie są plany nowożeńców?

Robert Korzeniowski ożenił się trzeci raz. Kim jest Justyna Sobala?

Jeszcze w marcu tego roku media obiegły zdjęcia sprzed sali sądowej z rozwodu Roberta Korzeniowskiego i jego drugiej żony Magdy, a już dziś dotarła do nas radosna informacja o ślubie, który olimpijczyk wziął ze swoją nową partnerką. Justyna Sobala, o której mowa, jest jednocześnie menedżerką sportowca, a także kierownikiem lekkoatletycznego klubu RK Athletics. Jest też 16 lat młodsza od maratończyka.  Pani Justyna pokazywała się już wcześniej publicznie ze sportowcem. Para kilka razy stawała na ściankach przed fotoreporterami. 

Jak doniósł jako pierwszy Super Express, ślub i wesele pary odbyły się w sobotnie popołudnie w warszawskim Hotelu Raffles Europejski. Z kolei Fakt podał, że rozmawiał ze sportowcem, który przyznał, że ani on, ani jego kolejna żona nie stresowali się podniosłym dniem, ponieważ zaczęli go od rozluźniającego treningu.

Po zabawie przygotowanej na 50 osób klasycznie powinien przyjść czas na podróż poślubną. Ale o tej na razie małżonkowie nie myślą. Jak zapewniają nowożeńcy, tak dużo podróżują w ciągu roku, że nie potrzebują specjalnie przygotowanej z okazji ślubu wycieczki. Ich najbliższy plan to udział w Biegu Niepodłegłości, w którym stawi się także część weselnych gości.

Największe emocje spowodowała chyba jednak sukienka panny młodej. Ta została bowiem wybrana w kolorze… różowym! Na zdjęciach, które małżonkowie przesłali do redakcji Faktu, Justyna Sobala wygląda naprawdę spektakularnie. Podoba się Wam taki modowy wybór?

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Robert Korzeniowski z partnerką, Bal Dziennikarzy 2019
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.