Mariusz Adam Ryjek, Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, jesień 2014
Fot. Materiały prasowe @Hell's Kitchen
POŻEGNANIE

Tragiczny finał poszukiwań. Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Miał 35 lat

Uczestnik „Hell's Kitchen” i „Warsaw Shore” był poszukiwany od soboty

Konrad Szczęsny 9 maja 2021 16:01
Mariusz Adam Ryjek, Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, jesień 2014
Fot. Materiały prasowe @Hell's Kitchen

Od wczoraj media w Polsce donosiły o poszukiwaniach Mariusza Adama Ryjka. 35-latek był uczestnikiem „Warsaw Shore”, „You can dance” oraz drugiej edycji „Hell's Kitchen”. Mieszkał w Trójmieście. Niestety, dziś dotarła do nas smutna informacja. Mężczyzna nie żyje, co potwierdzili jego bliscy.

Poszukiwania Mariusza Adama Ryjka trwały od soboty

Wczoraj na profilu „Zaginieni przed lat” na Facebooku pojawiła się informacja o zaginięciu mężczyzny. Mariusz Adam Ryjek po raz ostatni był widziany w sobotę 8. maja 2021 roku około godziny 13.40 przed Urzędem Miasta w Gdyni. Później ślad po nim zaginął. Rozpoczął się wyścig z czasem i akcja poszukiwawcza.

Tym bardziej, że 35-latek nie stawił się na walkę na gołe pięści (po udziale w programach telewizyjnych poświęcił się sportowi), którą miał stoczyć w ramach gali Krwawy Sport 3. Jego rywalem miał być Konrad Podemniak.

„Mariusz w sobotę 8 maja bieżącego roku około godziny 13 wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godzinie 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Kierował się w stronę bulwaru gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny. Sprawa jest bardzo poważna, gdyż Mariusz miał wczoraj stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu”, pisano na portalu portalu „Zaginieni przed laty”.

Ujawniono, że Mariusz Adam Ryjek w chwili zaginięcia miał na sobie pomarańczową bluzę w postacie Mangi, kolorowe spodnie, pomarańczowo-niebieskie buty oraz czapkę z daszkiem. Na plecach z kolei miał duży plecak moro. Ostatnie dostępne zdjęcia 35-latka przed zaginięciem udostępniono na fanpejdżu „SOS Zaginięcia” na Facebooku.

Niestety, po kilkunastu godzinach od opublikowania tej informacji potwierdziło się najgorsze. Mariusz Adam Ryjek nie żyje. 

Czytaj także: Od 14 lat szuka jej cały świat. Co stało się z Madeleine McCann?

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje 💔🖤 „Ból i...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Przyczyny śmierci

Mimo intensywnych poszukiwań, w które zaangażowani byli najbliżsi, przyjaciele oraz osoby postronne, w niedzielę media obiegła tragiczna informacja. W ich trakcie znaleziono ciało 35-latka. Potwierdzono, że Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Ponownie zrobiono to za pośrednictwem profilu „Zaginieni przed laty”.

„Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje 💔🖤„Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich „🕯Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia 💔”, napisano.

Informację w rozmowie z serwisem Plejada potwierdzili przedstawiciele gdyńskiej policji, którzy przyjęli zgłoszenie. Śledztwo w sprawie trwa, jednak wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Póki co nie wiadomo, co było przyczyną śmierci uczestnika „You can dance”, „Hell's Kitchen” oraz „Warsaw Shore”. 

Czytaj także: Najgłośniejsze zaginięcia ostatnich lat. Te osoby zniknęły bez śladu...

Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć -zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskości...

Opublikowany przez SOS Zaginięcia Sobota, 8 maja 2021

Kim był Mariusz Adam Ryjek? Po karierze w telewizji zaczął walczyć na pięści

Widzom dał się poznać przede wszystkim jako uczestnik kilku popularnych programów. Wziął udział m.in. w drugiej edycji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”, emitowanej na antenie Polsatu jesienią 2014 roku. Pojawił się również w popularnym „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” oraz w aż trzech edycjach „You can dance”, gdzie jego urokowi uległa sama Kinga Rusin. Mariusz Adam Ryjek z zawodu był monterem rusztowań w stoczni. Z wykształcenia technikiem organizacji usług gastronomicznych. Uchodził za duszę towarzystwa, imprezowicza i osobę, która kochała być w centrum uwagi.

Po przygodzie z telewizją poświęcił się karierze sportowej. M.in. ćwiczył boks, trenował na siłowni oraz walczył na gołe pięści.  

Czytaj także: To rozbiło ich związek. Zawrotną karierę Rominy Power i Al Bano przerwała rodzinna tragedia...

Mariusz Adam Ryjek, Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, jesień 2014
Fot. Materiały prasowe @Hell's Kitchen

Mariusz Adam Ryjek, Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, jesień 2014

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?