Tomasz Torres, Paulina Łaba
Fot. Instagram @tomektorres
O TYM SIĘ MÓWI!

Gwiazdor grupy Afromental wziął bajkowy ślub! Zobacz zdjęcia

Uroczystość odbyła się w naprawdę rajskim miejscu

Konrad Szczęsny 27 grudnia 2019 11:44
Tomasz Torres, Paulina Łaba
Fot. Instagram @tomektorres

Ach, cóż to był za ślub! Tomasz Torres, perkusista formacji Afromental, powiedział „tak” swojej długoletniej partnerce, Paulinie Łabie. Bajkowa uroczystość odbyła się na Zanzibarze 26 grudnia 2019 roku. Państwu młodym towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele. Zobacz zdjęcia, które zamieścili na Instagramie!

Ślub Tomka Torresa i Pauliny Łaby na Zanzibarze

Piaszczysta plaża, krystalicznie czyste morze i... wielkie szczęście. Tak najkrócej można opisać ślub Tomka Torresa i Pauliny Łaby. Para powiedziała sobie „tak” w minione święta, które spędzała na Zanzibarze. Zdjęcia, dokumentujące tę osobistą i intymną chwilę, zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych, podpisując je jedynie „Państwo Torres”. 

Wydaje się, że uroczystość miała wyjątkowo skromny charakter. Na miejscu z pewnością byli obecni najbliżsi pary oraz... rdzenni mieszkańcy regionu, którzy zadbali o to, by ślub miał choć odrobinę związku z lokalnymi tradycjami. 

Panna młoda miała na sobie prostą, białą i niezwykle kobiecą sukienkę w stylu boho. Całość dopełniały rozpuszczone włosy, przyozdobione wiankiem (?). Tomek Torres również postawił na biel: proste spodnie i prześwitującą, haftowaną koszulę.

Gwiazdy gratulują ślubu Tomkowi Torresowi i Paulinie Łabie

Pod fotografiami od razu zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

„No i się popłakałam ♥️ kochani z całego serca gratulacje ♥️♥️♥️”, zwierzyła się Ania Karwan. „Gratulacje 🤘🏼”, dodał Michał Szpak. „Gratuluje Dziubaski 🙌🏽🙌🏽🙌🏽❤️❤️”, napisała Patricia Kazadi. „Hakuna Matata 👸🏼💞🤴🏽”, skomentował w swoim stylu kolega z zespołu Tomka Torresa, Baron.

My również dołączamy się do tych gratulacji!

Tomek Torres o swoim ślubie

Tak wielka serdeczność sprawiła, że pod kolejną fotografią z ukochaną perkusista grupy Afromental postanowił podziękować wszystkim, którzy złożyli parze życzenia z okazji ślubu.

„Bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia❤️Ciężko na razie ubrać emocje i uczucia w słowa dlatego dajemy sobie jeszcze trochę czasu🥰Dziś jest pierwszy dzień nowej, ekscytującej drogi✨🙏🏼Patrzymy przed siebie z wdzięcznością🙌🏼❤️”, podkreślił wyraźnie wzruszony na Instagramie. 

Kim jest Paulina Łaba, żona Tomka Torresa?

Parę tworzą od kilku lat. Oboje są zawodowymi muzykami. Paulina Łaba doskonale znana jest widzom warszawskiego Teatru Roma oraz Teatru Komedia. Szerszej publiczności dała się poznać 10 lat temu. W 2009 roku wzięła udział w „Szansie na sukces”, w której brawurowo wykonała kultowy przebój Maanamu „Cykady na Cykladach”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PanstwoTorres

Post udostępniony przez Tomasz Torres (@tomektorres)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#panstwotorres 👰🏼🤵🏻

Post udostępniony przez PAULINA ŁABA (@pinalaba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.