Tomasz Wolny
Fot. Instagram/@tomaszwolny_tej
O TYM SIĘ MÓWI

„Odeszła za wcześnie, za szybko, nie wierzę...”. Tomasz Wolny pożegnał bliską osobę

Wpis dziennikarza chwyta za serce

Redakcja VIVA! 14 maja 2020 11:23
Tomasz Wolny
Fot. Instagram/@tomaszwolny_tej

To dla rodziny Tomasza Wolnego ogromny cios. Dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Tomasz Wolny pożegnał bliską osobę

Tomasz Wolny podzielił się z obserwatorami smutną wiadomością. To dla rodziny dziennikarza trudny czas. Niespodziewanie odeszła Mama jego żony, Agaty.

„Odeszła Mama mojej Agaty. Kobieta Gigant. Kobieta Cud... Odeszła za wcześnie, za szybko, nie wierzę... ”, napisał dziennikarz.

Tomasz Wolny pożegnał teściową wyjątkowymi słowami.

„Za Twoje serce, za szaloną miłość do Twoich dziewczyn i wnuków, za Twoje dobro i wyrozumiałość, za dowcip, za wsparcie totalne, zawsze i wszędzie gotowość pomocy, a przede wszystkim za najpiękniejszy dar – Twoją córkę, będę zawsze i dozgonnie wdzięczny. Nigdy w czasie przeszłym. Do zobaczenia Mamo”, jego wpis porusza.

Teściowa Tomasza Wolnego miała ogromne serce i zawsze wyciągała pomocną dłoń. Dzieciom w Owińskach oddawała całą siebie. I jak napisała jej córka – stworzyła jedyny w Europie Park Orientacji Przestrzennej czy Pracownię Dźwięku.

„Wielu z Was znało Jej niezwykłe dzieło. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Na pewno będzie szczęśliwa i wdzięczna za Waszą pamięć i modlitwe”, napisał dziennikarz.

Fani w komentarzach składali rodzinie Tomasza Wolnego wyrazy współczucia, wpierali dobrym słowem:

„Najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla całej Waszej rodziny… Na to nigdy nikt nie jest przygotowany, choć jest to nieuniknione, to zawsze pozostaje pytanie dlaczego… ”, „ gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się…” Wyrazy współczucia Panie Tomku dla całej rodziny”, „Bardzo mi przykro. Sercem, myślami i modlitwą jestem z Państwa rodziną”, „Wyrazy współczucia dla całej rodziny”.

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odeszła Mama mojej Agaty. Kobieta Gigant. Kobieta Cud... Odeszła za wcześnie, za szybko, nie wierzę... Za Twoje serce, za szaloną miłość do Twoich dziewczyn i wnuków, za Twoje dobro i wyrozumiałość, za dowcip, za wsparcie totalne, zawsze i wszędzie gotowość pomocy, a przede wszystkim za najpiękniejszy dar - Twoją córkę, będę zawsze i dozgonnie wdzięczny. Nigdy w czasie przeszłym... Do zobaczenia. Mamo♥️ Wielu z Was znało Jej niezwykłe dzieło. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Na pewno będzie szczęśliwa i wdzięczna za Waszą pamięć i modlitwę. Byłaś dla nas Aniołem na ziemi. Teraz otulasz nas prawdziwymi skrzydłami...

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.