Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Tomasz Sekielski zmienił się nie do poznania. Nie przypomina dawnego siebie

Dziennikarz zrzucił prawie 100kg

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2023 09:51
Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

O spektakularnej metamorfozie Tomasz Sekielskiego mówi się od dawna. Dziennikarz, który w najtrudniejszym momencie ważył aż 185 kilogramów przeszedł operację zmniejszenia żołądka i zmienił się nie do poznania. Wciąż chudnie, a jego wizerunek całkowicie się zmienił.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Sekielski jest tatą nastoletnich Julii i Łukasza. Takie mają relacje... Czy zawsze był obecnym ojcem?

Tomasz Sekielski na Marszu Wolności nie o poznania

Co za zmiana! Tomasz Sekielski pojawił się z córką na Marszu Wolności w Warszawie i zachwycił nowym wyglądem. Dziennikarz, który długo walczył z nadwagą, wygląda teraz zupełnie inaczej, niż dotychczas. Zrzucił prawie 100 kilogramów.

"To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji." - mówił.

Sekielski przeszedł diametralną metamorfozę

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Tomasz Sekielski jest nie do poznania. Anna Kalczyńska nie poznała na nim kolegi z branży! Dziennikarz regularnie chodzi na treningi i trzyma dietę. Wszystko po to, aby dbać o zdrowie i utrzymać efekt, jaki udało mu się osiągnąć.

CZYTAJ TEŻ: Poznali się w pracy. On był gwiazdą radia, ona stażystką... Oto historia miłości Tomasza i Anny Sekielskich

Utrata kilogramów to nie tylko kwestia wizualna, ale przede wszystkim zdrowotna. Tomasz Sekielski ważąc 185 kilogramów miał wiele problemów zdrowotnych, a jego organizm mówił „dość”. Teraz to już historia. 

Tomasz Sekielski chce schudnąć 100 kilogramów. Tak zmienił się z biegiem lat
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.