Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
Z życia gwiazd

Tomasz Lis z córką na Gali Mistrzów Sportu. Pola zachwyciła w zjawiskowej stylizacji

Podobna do sławnej mamy?

Marta Nawacka 9 stycznia 2022 12:18
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Gala Mistrzów Sportu 2022 przyciągnęła wiele sław. Wśród nich pojawił się również Tomasz Lis z jedną ze swoich córek, Polą. Starsza pociecha dziennikarza i Kingi Rusin zadebiutowała na ściance i zachwyciła fotografów. Prezentowała się wspaniale i bardzo przypominała swoją mamę.

Tomasz Lis z córką na Gali Mistrzów Sportu 2022

Na uroczystości, podczas której wyłaniany jest najlepszy sportowiec roku pojawiło się mnóstwo sławnych osób. Wśród nich był także Tomasz Lis wraz ze swoją starszą córką, Polą. Młoda kobieta oraz jej siostra Iga są owocem małżeństwa dziennikarza z Kingą Rusin. Sławni rodzice są bardzo dumni z obydwu pociech i nie szczędzą im pochwał. Pola i Iga są nie tylko piękne, ale również mądre i ambitne. Starsza z dziewcząt, Pola, zadebiutowała na ściance towarzysząc ojcu podczas Gali i z miejsca zachwyciła reporterów. Sugerowano, że jest uderzająco podobna do swojej mamy.

Czytaj też: Fani martwią się o zdrowie Tomasza Lisa. To efekt opublikowanego przez niego zdjęcia

Tomasz Lis z córką Polą, Gala Mistrzów Sportu 2022, 08.01.2022, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Lis z córką Polą, Gala Mistrzów Sportu 2022, 08.01.2022, Warszawa

Pola Lis – kim jest córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin?

Starsza z córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin jako nastolatka zamieszkała w USA, gdzie kończyła szkołę średnią i podjęła studia. Jej największym zainteresowaniem jest sport. Niejednokrotnie widziano Polę Lis na trybunach podczas meczów, a w 2016 roku zaczęła pracę jako sportowa felietonistka Onet.pl. W zeszłym roku obroniła pracę magisterską, czym jej sławny tata pochwalił się w mediach społecznościowych. „Starsza córka właśnie się obroniła. Temat pracy – amerykańska polityka zagraniczna”, napisał dziennikarz.

Pola Lis jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, uwielbia podróże oraz konie. Pisała również felietony dla Przeglądu Sportowego. Paweł Wołosik, redaktor naczelny, był bardzo zadowolony z tej współpracy. „Pola czuje sport, więc mam nadzieję, że szybko współpraca zostanie rozszerzona. Pola będzie pisać, a także robić materiały wideo głównie o piłce nożnej i tenisie. Cieszymy się, że po otrzymaniu od nas propozycji, zechciała spróbować sprawdzić się w medium typowo sportowym”, pisał.  

Zobacz także: Tomasz Lis po dwóch udarach przebiegł maraton. „Prawdziwy maraton to były ostatnie 22 miesiące”

Tomasz Lis z córką Polą, Gala Mistrzów Sportu 2022, 08.01.2022, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Lis z córką Polą, Gala Mistrzów Sportu 2022, 08.01.2022, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.