Z ŻYCIA GWIAZD

Masterclass — sztuka konwersacji. Gościem Małgorzaty Domagalik był Tomasz Kot!

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia

Rafał Kowalski 30 września 2018 16:43

Niezwykła, charyzmatyczna osobowość, ujmujący sposób bycia i kariera, która największego sceptyka może przyprawić o zawrót głowy. To wszystko sprawiło , że wieczór spędzony w towarzystwie Tomasza Kota należał do tych, które uchodzą za niezapomniane… Byliśmy gośćmi imprezy Masterclass — sztuka konwersacji – zobaczcie naszą relację.

„Masterclass — sztuka konwersacji” z Tomaszek Kotem

W trakcie wyjątkowego wieczoru, który odbył się na 50. piętrze apartamentowca Złota 44, aktor z charakterystyczną dla siebie naturalnością i swobodą rozmawiał ze zgromadzonymi przy stole gośćmi o sprawach, emocjach i przemyśleniach ważnych nie tylko dla niego jako artysty, ale i jako człowieka. Słuchaliśmy Tomasza Kota z ogromną sympatią i równie dużą ciekawością do późnych godzin nocnych… Zdjęcia z kolacji możecie obejrzeć w galerii.

Przypomnijmy, że Masterclass – Sztuka konwersacji to oryginalny, intelektualny i kameralny projekt Edipresse Polska, którego każdą edycję prowadzi Małgorzata Domagalik. Forma tego przedsięwzięcia to wyjątkowe spotkanie i rozmowa z wybitnymi osobowościami i osobistościami polskiego życia publicznego. Ta toczy się w trakcie kolacji, w której udział bierze tylko 30 osób, a jej atmosfera, klimat tego spotkania i intensywność dysputy, która rozgrywa się między bohaterem wieczoru a prowadzącym, powoduje, że w czasie tych kilku wspólnie spędzonych godzin jej uczestnicy poznają gościa w wielu wymiarach.


Prowadzący rozmowy zaskakują, odkrywają nieznane dotąd meandry życia bohatera. Zmuszają do refleksji, polemiki, uśmiechu, ale bywa, że i wzruszenia. W rezultacie uczestnicy spotkania mają poczucie, że biorą udział w niezwykłym wieczorze, ponieważ poruszane w jego trakcie tematy, wywoływane emocje i uniwersalne treści dotyczą nas wszystkich bez wyjątku. Ale czy nie na tym właśnie polega sztuka konwersacji?

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: mecenasowi: Nespresso Polska, sponsorom: Albert Riele, Archidzieło, Max Benjamin, restauracja Flaming&Co, partner artystyczny: Steinway & Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena oraz Noble Concierge. Za materiały wideo i foto odpowiada Rafal Maciąga. Partnerem produkcji wydarzenia jest agencja Bloom Box 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.