Z ŻYCIA GWIAZD

Masterclass — sztuka konwersacji. Gościem Małgorzaty Domagalik był Tomasz Kot!

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia

Rafał Kowalski 30 września 2018 16:43

Niezwykła, charyzmatyczna osobowość, ujmujący sposób bycia i kariera, która największego sceptyka może przyprawić o zawrót głowy. To wszystko sprawiło , że wieczór spędzony w towarzystwie Tomasza Kota należał do tych, które uchodzą za niezapomniane… Byliśmy gośćmi imprezy Masterclass — sztuka konwersacji – zobaczcie naszą relację.

„Masterclass — sztuka konwersacji” z Tomaszek Kotem

W trakcie wyjątkowego wieczoru, który odbył się na 50. piętrze apartamentowca Złota 44, aktor z charakterystyczną dla siebie naturalnością i swobodą rozmawiał ze zgromadzonymi przy stole gośćmi o sprawach, emocjach i przemyśleniach ważnych nie tylko dla niego jako artysty, ale i jako człowieka. Słuchaliśmy Tomasza Kota z ogromną sympatią i równie dużą ciekawością do późnych godzin nocnych… Zdjęcia z kolacji możecie obejrzeć w galerii.

Przypomnijmy, że Masterclass – Sztuka konwersacji to oryginalny, intelektualny i kameralny projekt Edipresse Polska, którego każdą edycję prowadzi Małgorzata Domagalik. Forma tego przedsięwzięcia to wyjątkowe spotkanie i rozmowa z wybitnymi osobowościami i osobistościami polskiego życia publicznego. Ta toczy się w trakcie kolacji, w której udział bierze tylko 30 osób, a jej atmosfera, klimat tego spotkania i intensywność dysputy, która rozgrywa się między bohaterem wieczoru a prowadzącym, powoduje, że w czasie tych kilku wspólnie spędzonych godzin jej uczestnicy poznają gościa w wielu wymiarach.


Prowadzący rozmowy zaskakują, odkrywają nieznane dotąd meandry życia bohatera. Zmuszają do refleksji, polemiki, uśmiechu, ale bywa, że i wzruszenia. W rezultacie uczestnicy spotkania mają poczucie, że biorą udział w niezwykłym wieczorze, ponieważ poruszane w jego trakcie tematy, wywoływane emocje i uniwersalne treści dotyczą nas wszystkich bez wyjątku. Ale czy nie na tym właśnie polega sztuka konwersacji?

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: mecenasowi: Nespresso Polska, sponsorom: Albert Riele, Archidzieło, Max Benjamin, restauracja Flaming&Co, partner artystyczny: Steinway & Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena oraz Noble Concierge. Za materiały wideo i foto odpowiada Rafal Maciąga. Partnerem produkcji wydarzenia jest agencja Bloom Box 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.