Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tomasz Komenda został ojcem! Radosną nowiną podzielili się w sieci jego przyjaciele

Urodził mu się syn!

Gabriela Czernecka 1 grudnia 2020 19:38
Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Komenda został ojcem! Wraz z partnerką Anną Walter doczekali się syna. Radosną nowiną podzielił się w imieniu pary Rafał Collins, z którym Tomasz Komenda od niedawna współpracuje. Serdecznie gratulujemy! 

Tomasz Komenda ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

„It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!" - czytamy we wpisie na Facebooku zamieszczonym przez fundację Braci Collins.

Przypomnijmy, że Anna Walter i Tomasz Komenda poznali się na serwisie randkowym. Informację jako pierwszy podał program Uwaga! TVN: „Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: czy to na pewno on?”, wyznał w programie Tomasz Komenda. Okazuje się, że Anna Walter już wtedy śledziła jego losy: „Tak jak większość Polaków śledziłam jego historię. Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło, dopiero gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy. 

Parę połączyła prawdziwa miłość. Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej we wrześniu tego roku, a zrobił to w nietypowym miejscu.  Po premierze filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy uklęknął przed ANną i poprosił ją o rękę. Ich rodzina właśnie się powiększyła. Tomasz Komenda został ojcem syna, któremu wraz z ukochaną dali na imię Filip. Pozostaje nam życzyć parze wszystkiego, co najlepsze! 

It’s a boy! 🍼 Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Opublikowany przez Fundacja Braci Collins Wtorek, 1 grudnia 2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…