Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Komenda i Anna Walter walczyli o życie swojego synka Filipa

Pomogła im Fundacja Braci Collins...

Redakcja VIVA! 14 grudnia 2020 14:00
Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Komenda oraz jego narzeczona, Anna Walter zostali niedawno rodzicami. Para powitała na świecie swojego synka w poniedziałek, 30 listopada. Radosną nowinę przekazano opinii publicznej na Facebooku we wpisie Fundacji Braci Collins. Jak donosi magazyn Party, niestety nie obyło się jednak bez komplikacji. Ciąża Anny Walter była zagrożona. Pomocną dłoń do rodziców wyciągnęła Fundacja Braci Collins. 

Tomasz Komenda został ojcem. Tak wygląda jego synek!

„It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!”, czytamy we wpisie na Facebooku zamieszczonym przez Fundację Braci Collins. Post opublikowano we wtorek, 1 grudnia. Wieczorem pojawił się natomiast wpis na stronie facebookowej szpitala Medfemina, w którym malutki Filip przyszedł na świat. 

„To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka”, napisano. Z poruszającego wpisu dowiedzieć można się, że synek dumnych rodziców w chwili narodzin ważył 3630g oraz miał 56 cm wzrostu. „Jest silnym, zdrowym chłopcem”, dodano. 

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów❤️. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką...

Opublikowany przez Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety Wtorek, 1 grudnia 2020

Tomasz Komeda i Anna Walter walczyli o życie swojego synka

Podczas gdy rodzice Filipa oczekiwali jego przyjścia na świat, zmierzyć musieli się jednak z przeciwnościami losu. Jak donosi Party, Tomasz Komeda i jego narzeczona mieli poważny powód do strachu o swoje dziecka. W ostatnim trymestrze okazało się, że ciąży Anny Walter jest zagrożona. Szczęśliwie pomocną dłoń wyciągnęła do nich Fundacja Braci Collins, która zapewniła mamie i jej synkowi opiekę jednej ze specjalistycznych klinik we Wrocławiu. Pieczę nad nimi objął właśnie szpital Medfemina. 

„Pani Ania trafiła do nas w siódmym miesiącu ciąży. Mimo komplikacji udało się doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania. Poród przez cesarskie cięcie odbył się bez żadnych komplikacji. Filipek pięknie zaadaptował się do nowej rzeczywistości”, powiedziała w rozmowie z Party dr n. med. Alicja Halbersztadt. To ona przyjęła poród Anny Walter. 

Wszystko na szczęście zakończyło się pomyślnie, a mały Filip już od dwóch tygodni poznaje otaczający go świat. Ponoć jest bardzo grzecznym dzieckiem, ma duży apetyt i pięknie przesypia noce. Jak z kolei Tomasz Komenda odnajduje się w roli taty? Jak donosi Party, nadal uczy się obowiązków rodzicielskich, jednak radzi sobie doskonale. Jest pełen determinacji, ambicji i przede wszystkim całkowicie poświęca się rodzinie. „Tomasz uczy się go ubierać, przewijać i pomaga przy kąpieli. Ponoć jeszcze nie przywykł do nocnych pobudek, ale chętnie kanguruje synka. Zrobił też prawo jazdy, by wozić jego i Annę na badania. Całkowicie odciął się od mediów, skupia się teraz tylko na życiu rodzinnym”, podaje party.pl 

Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.