Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Karolak założył maseczkę w nietypowych okolicznościach. Tak odpowiedział na krytykę

Niedawno aktor nie chciał zasłonić nosa i ust w sklepie

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2020 15:18
Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron

Jeszcze kilka dni temu Tomasz Karolak nie zgadzał się z rozporządzeniem rządu dotyczącym obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach, a już wczoraj sam śmiał się ze swojej postawy. Po filmie, na którym aktor w mocnych słowach skrytykował obostrzenie związane z maseczkami, wylała się na niego fala krytyki. Czy zabawnym wideo z basenu rozładował wszystkie negatywne emocje?

Tomasz Karolak na basenie w maseczce

Na koncie instagramowym trenerki pływania, która współpracuje z Tomaszem Karolakiem pojawiło się zabawne wideo. Widać na nim, że gwiazdor ćwiczył swoje umiejętności sportowe w basenie jednocześnie… mając na sobie maseczkę! „Trenujemy w różnych warunkach. Niepotrzebne są nam treningi wysokogórskie. Człowiek z żelaza", napisała przy wideo Adrianna – szkoleniowiec aktora.

Przypomnijmy, że w minioną środę ulubieniec publiczności wybrał się do jednego z warszawskich sklepów meblowych. Niestety Tomasz Karolak zakupy zakończył u konkurencji, bo ochroniarze pracujący dla IKEA zareagowali na fakt, że aktor nie stosuje się do rozporządzenia Rady Ministrów. „Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu”, relacjonował Tomasz Karolak w sieci.

Na relację aktora bardzo szybko odpowiedzieli przedstawiciele IKEA. „Zdrowie naszych pracowników oraz klientów traktujemy priorytetowo, dlatego na terenie sklepów IKEA egzekwujemy obowiązek zasłaniana ust i nosa. Nie obsługujemy klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczek lub przyłbic ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz osobom odwiedzającym nasze sklepy”, przekazano serwisowi WP Gwiazdy. 

Zachowanie Tomasza Karolaka krytykowało wielu jego fanów, postronni internauci a nawet Karolina Korwin Piotrowska. Mamy wrażenie, że filmem z basenu aktor chciał odkupić winy i dać do zrozumienia, że wyciągnął już wnioski.

Czujecie tak samo? 

Tomasz Karolak w maseczce
Fot. InstaStories @adriannaswim

Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.