Z ŻYCIA GWIAZD

Dwunastoletnia córka Tomasza Karolaka zagra z nim w serialu! „Lena garnie się do grania”

Czy odziedziczyła talent po tacie?

Weronika Kostyra 14 maja 2019 06:58

Po dziesięciu latach serial 39 i pół już od września wraca na antenę. Jego tytuł zostanie lekko zmodyfikowany i będzie brzmiał 39 i pół tygodnia, ale zobaczymy w nim niemal całą oryginalną obsadę. Główną rolę Dariusza Jankowskiego zagra Tomasz Karolak, a u jego boku zobaczymy aktorów znanych z minionych sezonów. Nie zabraknie też nowych twarzy. Największe zainteresowanie budzi aktorski debiut dwunastoletniej córki Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej, Leny. Czy odziedziczyła talent po tacie?

Dlaczego córka Tomasza Karolaka zagra z nim w jednym serialu?

Fani są zachwyceni kontynuacją przebojowego serialu komediowego. Lena Karolak zagra u boku aktorów, których pamiętamy z 39 i pół – Darii Widawskiej, Alana Andersza, Magdaleny Lamparskiej, Doroty Deląg, Krzysztofa Stelmaszyka, Antka Królikowskiego czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Nie wiadomo jeszcze w jaką rolę wcieli się córka Tomasza Karolaka. Tata jest z niej niezwykle dumny, jednak tłumaczy, że Lena musiała przejść przez casting, jak każdy inny członek obsady. „Produkcja postanowiła wykorzystać naturalną więź, którą mamy, a na castingach okazało się, że Lena dysponuje pewnym dźwiękiem kamerowym. My to z Violą dobrze przemyśleliśmy. Natomiast ona bardzo chce, niech próbuje. Nie mogę zdradzić, jaka to będzie rola, ale Lena garnie się do grania”, powiedział aktor w rozmowie z Faktem.

Też nie możecie się doczekać serialu 39 i pół tygodnia? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.