Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z mamą! Złożył jej piękne życzenia urodzinowe

Fani nie mają wątpliwości, że są do siebie bardzo podobni

Ksenia Krasko 27 lipca 2021 08:35
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Z telewizją związany jest od wielu lat, i nie da się zaprzeczyć, że poznał wszystkie jej tajniki. Również dlatego na portalach społecznościowych Tomasza Kammela tak często pojawiają się kulisy jego pracy – zabawne wspomnienia, spotkania z ciekawymi ludźmi i po prostu przemyślenia, którymi dzieli się z fanami. Prezenter stroni jednak od opowiadania o swoim życiu prywatnym, nie tylko o związkach, ale także o rodzinie. Rzadko dodaje też prywatne zdjęcia, ale właśnie zrobił wyjątek i pokazał ukochaną mamę. Miał ważny powód!

Tomasz Kammel na zdjęciu z mamą

Tomasz Kammel ma spore grono fanów, które docenia go w roli prowadzącego najpopularniejszych show, jak „The Voice of Poland”. Świadomy tego dziennikarz dzieli się z obserwatorami kulisami swojej pracy, ale omija tematy osobiste i rzadko opowiada o rodzinie. Udostępnił kiedyś kilka zdjeć z ojcem i bratem, ale jak dotąd nie pokazywał mamy... Teraz zrobił jednak wyjątek i w dniu jej urodzin zamieścił piękną fotografię.

Zobacz też: Tomasz Kammel: „Moja praca robi się coraz fajniejsza, im bardziej ja dorastam”

Tomasz Kammel w sesji magazynu VIVA!, 2020 rok

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Mama Tomasza Kammela. Jak wygląda Anna Kamel?

Tomasz Kammel złożył mamie osobiste życzenia. „Nie jestem mistrzem w opowiadaniu dowcipów, ale moja mama zawsze się z nich śmiała. Bardzo mi to dodawało pewności siebie”, wspomina na swoim Instagramie.

„Dawno temu zamontowała w mojej głowie wykrywacz kiczu i tandety. Nauczyła mnie miłości do prostych form, minimalizmu i niesztampowych rozwiązań. Pokazała, że ostentacyjne metki i logotypy nie stanowią o klasie. Nauczyła kochać zwierzęta. A gdy ją rozśmieszałem, mimo że była na mnie zła, mówiła, że śmieje się... ale z nerwów”, dodał dziennikarz, podkreślając, że Anna Hetman-Kamel obchodzi urodziny.

Zobacz też: Tomasz Kammel wiele lat temu zmienił nazwisko. Dlaczego to zrobił?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, że prezenter jest bardzo podobny do pani Anny! Zobaczcie zdjęcie – czy tak właśnie jest? A my życzymy mamie Tomasza Kammela wszystkiego dobrego. 

Tomasz Kammel w sesji magazynu VIVA!, 2020 rok

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.