O TYM JEST GŁOŚNO

„Babcia wymodliła mi męża”. Doda w pierwszym wywiadzie po ślubie!

Co jeszcze zdradziła piosenkarka?

Olga Figaszewska 17 kwietnia 2018 11:16

Doda stanęła na ślubnym kobiercu 14 kwietnia w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts! Dość długo utrzymywała swój związek w tajemnicy. Chciała dać czas w końcu miłości, by uczucie rodziło się w spokoju, bez pośpiechu, z dala od medialnego szumu. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli jej przyjaciele i rodzina. Była to skromna uroczystość. Teraz gwiazda udzieliła pierwszego wywiadu! Co zdradziła?

Doda w pierwszym wywiadzie po ślubie

Spełniły się jej marzenia! Doda znalazła prawdziwą miłość zbudowaną na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu.  Początkowo dlatego ją ukrywała. Doda w najnowszym wywiadzie dla Super Expressu zdradziła, że to babcia wymodliła dla niej idealnego męża. Pani Pelagia bardzo przeżywała dotychczasowe związki ukochanej wnuczki i mocno kibicowała jej w odnalezieniu tego jedynego.

„Za każdym razem kiedy odwiedzi babcię, mówiła mi, że modli się o takiego męża dla mnie, jakiego sama miała. Dziadek kochał ją nad życie, pamiętam, jak nazywał ją swoją słodką trucizną i w ogień by za nią skoczył”, zdradza dziennikarzowi.

Niestety pani Pelagia nie mogła pojawić się na ślubie wnuczki. Transmisję oglądała w Internecie. „Zapewniłam jej transmisję na żywo. Kochana jest zbyt słaba na podróże, ale jest bardzo szczęśliwa i wyczuwa, że Emil jest moją połówką jabłka. Niezatrutą”, dodała piosenkarka.

To drugi ślub Dody i Emila Stępnia, pierwszy kościelny. Uroczystość odbyła się w Hiszpanii, w miejscu, gdzie Emil poprosił ją o rękę. Pod zdjęciem, piosenkarka napisała: „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!  

 

Aniołki Charliego❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.