Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ten widok jest pełen tęsknoty. Tak siostra Anny Przybylskiej uczciła pamięć aktorki

Agnieszka Kubera opublikowała wzruszające nagranie

Dorota Falkowska 1 listopada 2021 12:45
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Dzień Wszystkich Świętych sprzyja zadumie o tych, których już z nami nie ma. Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej, poświęciła ten moment na uczczenie pamięci zmarłej na raka trzustki aktorki. Opublikowała na swoim Instagramie wzruszające słowa, które pokierowała do ukochanej siostry. 

Śmierć Ani Przybylskiej była szokiem dla całego świata show-biznesu. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku po heroicznej walce z rakiem trzustki. Osierociła trójkę dzieci — Oliwię, Szymona i Jasia. W tym roku rodzina Anny Przybylskiej uczciła siódmą rocznicę jej śmierci. 

Dorobek artystyczny, jej charyzma i nietuzinkowa osobowość sprawiły, że pamięć o Ani jest ciągle żywa, a fani każdego roku ze smutkiem podkreślają, jak bardzo jej brakuje. Dzień 1 listopada również sprzyja oddawaniu się wspomnieniom, jakim wspaniałym człowiekiem była aktorka. 

Czytaj też: „To było życzenie Ani...”. Oto ostatnia wola Ani Przybylskiej. Sekret zdradzili bliscy

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Siostra Anny Przybylskiej we wzruszającym poście wspomina aktorkę

Wspomnieniom o ukochanej siostrze oddała się Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej. Opublikowała ona wczoraj na swoim profilu piękny widok na wschód słońca nad Bałtykiem. Na nagraniu słyszymy jej słowa: "Siostra, ten wschód jest dla Ciebie". 

Anna Przybylska była ogromną fanką morza. Widok na wschód słońca należał do jej ulubionych. To miejsce było bliskie jej sercu. To tutaj mieszkali całą rodziną, na tych terenach została również pochowana. Grób aktorki znajduje się na cmentarzu w Gdyni.  

Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej
Fot. Michal Wozniak/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.