Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Taniec z gwiazdami 12: Wiemy, kto wygrał Kryształową Kulę!

Zwycięzca mógł być tylko jeden

Damian Brillowski 25 października 2021 22:00
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Na ten moment widzowie czekali aż 9 tygodni! Za nami finał 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym zatańczyły dwie niezwykle uzdolnione i bardzo pracowite pary. W finałowym starciu dali z siebie wszystko, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Zobacz, kto zdobył Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? 

Finał “Tańca z gwiazdami” pełen emocji

Finałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami” był pełen emocji i atrakcji. Program otworzył spektakularny show, w którym znani i lubiani tancerze zaprezentowali tango argentino. Następnie przyszła pora na konkursowe pary.

Jako pierwsza na parkiecie zatańczyła Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak. Para wykonała energicznego jive’a do piosenki “Słodkiego miłego życia” w wykonaniu zespołu KOMBI. Jurorzy byli zachwyceni. “W 100% zasługujesz na finał podobnie jak Piotr”, zauważył Michał Malitowski. “Udowodniliście, że jesteście godni finału”, dodał Andrzej Grabowski. Para za swój taniec dostała od jurorów 37 punktów. 

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz na pierwszy ogień wybrali taniec współczesny. Tej parze również towarzyszył na parkiecie zespół KOMBI. “Bardzo wyjątkowe, ale też dziwne show”, zauważyła Iwona Pavlović. “Jesteście absolutnie godni finału”, powtórzył się w swojej ocenie Andrzej Grabowski. Para również dostała 37 punktów.

Po występie konkursowych par na scenie pojawiła się fenomenalna Alicja Majewska, która zaśpiewała piosenkę “Odkryjemy miłość nieznaną”. 

W drugiej rundzie Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak zaprezentowali tango. “Kajra bardzo się poprawiłaś również w tańcach standardowych”, zauważyła Iwona Pavlović. “Tango na miarę finału” zawyrokował Michał Malitowski. “Piękni jesteście”, podkreślił Andrzej Piaseczny. Za drugi taniec para dostała od jury 39 punktów. 

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz jako drugą zatańczyli cha-chę. “Moje marzenie się spełniło! W finale tańczą równorzędne sobie pary” (...) “Jesteś genialny!”, przyznała Iwona Pavlović. “Naprawdę zatańczyliście pięknie”, powiedział Andrzej Grabowski. Para rownież dostała od jury 39 punktów. 

Kolejnym gościem muzycznym był Michał Szpak, który na scenie zaprezentował się w spektakularnej kreacji - czarnej długiej sukni rozlewającej się na cały parkiet.  

Czytaj także: Oliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Kto wygrał “Taniec z gwiazdami”?

W trzeciej rundzie przyszedł czas na freestyle. W ostatnim tańcu Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak zaprezentowali niezwykle poruszającą choreografię do piosenki "Wracam do domu" Justyny Steczkowskiej. "Wasz taniec był bardzo wzruszający, piękny. Takich emocji oczekuję w tym programie", stwierdziła Iwona Pavlović. "Bardzo miło się na was patrzy", zauważył Andrzej Grabowski. Za swój ostatni taniec para dostała od jury maksymalne 40 punktów. 

Freestyle Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz również był zjawiskowy. Zatańczyli do utworów "Czarna polana" i "Prócz Ciebie nic". "W amatorze widzę tancerza. To szczyt moich marzeń", powiedział z dumą Michał Malitowski. "Nie znajdzie Pan większego skarbu na świecie niż miłość do tańca", podsumował występ pary Andrzej Piaseczny. Piotr i Hanna również wytańczyli za swój ostatni taniec 40 punktów.

Na parkiecie ponownie zaśpiewała Alicja Majewska, której tym razem towarzyszył Andrzej Piaseczny, obecny juror “Tańca z gwiazdami”. Duet wykonał piosenkę “Lubię wracać tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Podczas występu piosenkarzy na parkiecie zaprezentowały się wszystkie taneczne pary, które mogliśmy oglądać w 12. edycji show.  

Muzyczną wisienką na torcie był występ charyzmatycznej Dody! Wokalistka zaśpiewała swój najnowszy hit “Don’t wanna hide”, który został uznany przez widzów za przebój lata Radia RMF FM i Telewizji Polsat.  

12. edycję "Tańca z gwiazdami" na antenie Polsatu wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Wielkie gratulacje! 

Kim jest Piotr Mróz? Piotr Mróz przyszedł na świat 19 marca 1988 roku. Z wykształcenia jest aktorem, ukończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSISTEJ w Warszawie. Najbardziej jest znany z seriali "Gliniarze" i "Barwy szczęścia". Miłością jego życia jest modelka Agnieszka Wasilewska.  

Czytaj także:  Są dla siebie ogromnym wsparciem. Oto niezwykła historia miłości Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.