Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami: Już wiemy, kto zawalczy o Kryształową Kulę! 

Nie zabrakło zaskoczeń, łez, emocji

Olga Figaszewska 18 października 2021 22:01
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Ten odcinek wywołał ogromne emocje! W półfinale na parkiecie zmierzyły się trzy pary: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, a także Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Kto będzie miał szansę zawalczyć o Kryształową Kulę? Jakie wyzwania czekały na gwiazdy w półfinale?

Taniec z Gwiazdami: półfinałowy odcinek, relacja

Udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to dla uczestników często prawdziwa lekcja życia! Wielotygodniowe treningi, odcinki na żywo, stres, pokonywanie własnych słabości. W półfinałowym odcinku w programie wystąpiły trzy pary.

Podczas jednego z wystąpień parom pomagały gwiazdy poprzednich edycji. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli z Edytą Zając. Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz partnerował Mariusz Węgłowski. A Kajra i Rafał Masek mogli liczyć na wsparcie Marcina Korcza!  

Zobacz też: Oliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

W drugim bloku tańców, pary zmierzyły się ze stylami wybranymi przez jurorów! Oliwia i Michał  po raz kolejny stawili czoła swingowi. Ich występ został oceniony na 32 punkty. Piotr i Hania na nowo zaprzyjaźnili się z... tangiem! I udało się, wytańczyli sobie 40 punktów! Z kolei Kajra i Rafał Maserak zatańczyli quick stepa. Jury było zachwycone ich wykonaniem i ocenili występ pary na 40 punktów. 


Taniec z Gwiazdami: kto pojawi się w finale show?

Po pierwszych dwóch rundach, głosami telewidzów, do finału Tańca z Gwiazdami przeszli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Dwie pozostałe pary musiały zmierzyć się w dogrywce. Decyzją fanów programu do finału dołączyli... Kajra  i Rafał Maserak! Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz pożegnali się z show. 

Jak myślicie, kto ma szansę na zdobycie pierwszego miejsca? Przed nimi kilka dni intensywnych treningów. Już nie możemy się doczekać efektów!  

Zobacz też: Andrzej Piaseczny zdradził sekrety Tańca z gwiazdami. Czy ktoś mu podpowiada do ucha?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.