Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami: Już wiemy, kto zawalczy o Kryształową Kulę! 

Nie zabrakło zaskoczeń, łez, emocji

Olga Figaszewska 18 października 2021 22:01
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Ten odcinek wywołał ogromne emocje! W półfinale na parkiecie zmierzyły się trzy pary: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, a także Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Kto będzie miał szansę zawalczyć o Kryształową Kulę? Jakie wyzwania czekały na gwiazdy w półfinale?

Taniec z Gwiazdami: półfinałowy odcinek, relacja

Udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to dla uczestników często prawdziwa lekcja życia! Wielotygodniowe treningi, odcinki na żywo, stres, pokonywanie własnych słabości. W półfinałowym odcinku w programie wystąpiły trzy pary.

Podczas jednego z wystąpień parom pomagały gwiazdy poprzednich edycji. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli z Edytą Zając. Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz partnerował Mariusz Węgłowski. A Kajra i Rafał Masek mogli liczyć na wsparcie Marcina Korcza!  

Zobacz też: Oliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

W drugim bloku tańców, pary zmierzyły się ze stylami wybranymi przez jurorów! Oliwia i Michał  po raz kolejny stawili czoła swingowi. Ich występ został oceniony na 32 punkty. Piotr i Hania na nowo zaprzyjaźnili się z... tangiem! I udało się, wytańczyli sobie 40 punktów! Z kolei Kajra i Rafał Maserak zatańczyli quick stepa. Jury było zachwycone ich wykonaniem i ocenili występ pary na 40 punktów. 


Taniec z Gwiazdami: kto pojawi się w finale show?

Po pierwszych dwóch rundach, głosami telewidzów, do finału Tańca z Gwiazdami przeszli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Dwie pozostałe pary musiały zmierzyć się w dogrywce. Decyzją fanów programu do finału dołączyli... Kajra  i Rafał Maserak! Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz pożegnali się z show. 

Jak myślicie, kto ma szansę na zdobycie pierwszego miejsca? Przed nimi kilka dni intensywnych treningów. Już nie możemy się doczekać efektów!  

Zobacz też: Andrzej Piaseczny zdradził sekrety Tańca z gwiazdami. Czy ktoś mu podpowiada do ucha?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.