Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami za nami. Kto pożegnał się z programem?

Nie obyło się bez niespodzianek...

Gabriela Czernecka 9 października 2020 21:59
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Kolejny odcinek za nami! Z programem Taniec z Gwiazdami pożegnali się dzisiejszego wieczoru Ania Karwan i Kamil Kuroczko. To było wyjątkowe show, w którym zaszły sensacyjne zmiany. Na parkiecie zabrakło jednej pary i uwielbianego przez widzów tancerzy. Show wyjątkowo odbyło się także bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów. Poznajcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?

Dzisiejszego południa za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych telewizja Polsat ujawniła, żę na parkiecie Tańca z gwiazdami zabraknie Lenki Klimentovej oraz Bogdana Kalusa. Kwarantanną objęty został również mąż tancerki, Jan Kliment. U boku Anny Karwan zastąpi go jednak inny tancerz: „WAŻNY KOMUNIKAT W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05 w @polsatofficial.  @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia”, potwierdzono na Instagramie Tańca z Gwiazdami.

Jak wiadomo, dzisiejszy odcinek odbył się bez udziału publiczności oraz przedstawicieli mediów. Ma to związek z powziętymi środkami bezpieczeństwa.  Przypomnijmy, że do tej pory zakażenie koronawirusem stwierdzono m.in. u Adama Małysza, byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, modelki Sandry Kubickiej oraz prezenterki Doroty Gardias. Wszystkie wymienione osoby już wyzdrowiały. Ten odcinek Tańca z Gwiazdami rozpoczął Krzysztof Ibisz zapowiadając nieobecność Lenki, Janka i Bogdana. Zaznaczył jednak: „Wszyscy czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowi”. Widzowie mieli także okazję odsłuchać wiadomość nagraną od Bogdana Kalusa. „Bardzo żałuję, że nie mogę być z Wami w studio. Jestem na kwarantannie, ale czuje się fantastycznie, jak widać. Trzymam za wszystkich kciuki i bawcie się cudownie i mam nadzieję, e spotkamy się na odcinku finałowym 30 października”, powiedział aktor.

Ujawniono także kto będzie dzisiejszego wieczoru partnerował Annie Karwan. Wokalistka zatańczyła tego wieczoru u boku Kamila Kuroczko. „Kochani, wiem, że czekaliście na tę informacje. To prawda, moj partner @janekklimentnie może dzisiaj ze mną zatańczyć. To dla nas wszystkich stresujący moment, duże emocje i wyzwanie, Ale zanim zacznie się program na żywo chciałabym wam powiedzieć że dajemy radę, chociaż dziś potrzebuje waszego wsparcia więcej niż kiedykolwiek. Z całego serca dziękuję @kamilkuroczko Że tak dzielnie przejął zastępstwo za Janka, bardzo wspiera mnie i wszystkie moje emocje ♥️”, napisała Ania Karwan na Instagram. 

W dzisiejszym odcinku parom towarzyszyli uczestnicy poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami. Z Julią Wieniawą i Stefan Terrazzino zatańczyła Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, zwyciężczyni 2. edycji show, Z Anią Karwan i Kamilem Kuroczko, który zastąpił Janka Klimenta, zatańczyła finalistka 6. edycji Tańca z Gwiazdami, Olga Kalicka. Na parkiecie Edycie Zając i Michałowi Bartkiewiczowi towarzyszył uczestnik 9. edycji Czadoman. Z kolei z Sylwią Lipką i Rafałem Maserakiem zatańczył zwycięzca 10. edycji tanecznego show, Damian Kordas.

Program Taniec z Gwiazdami opuścili Ania Karwan i Kamil Kuroczko. Decyzją produkcji Tańca z Gwiazdami, do show powróci Sebastian Wilk i Hanna Żudziewicz. Przypomnijmy, że sportowiec sam zrezygnował z udziału w tanecznym programie ze względu na stan zdrowia. Teraz ze względu na to, że z programu odeszli Bogdan Kalus z Lenką KLimentową i Anna Karwan i Kamil Kuroczko, produkcja postanowiła przywrócić inną parę do show.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.