Tomasz Działowy, Gimper
Fot. Instagram @gimperowski
O TYM SIĘ MÓWI

Gimper wygra Taniec z Gwiazdami?! „Teraz tak naprawdę wszystko w waszych rękach” 

Youtuber przekupuje swoich fanów?

REDAKCJA VIVA! 14 maja 2019 07:56
Tomasz Działowy, Gimper
Fot. Instagram @gimperowski

Najnowsza edycja Tańca z gwiazdami dostarcza nam niesamowitych emocji. Wynik ostatniego głosowani telewidzów zaskoczył chyba wszystkich. W półfinałowym odcinku z show pożegnali się Macademian Girl i Rafał Maserak. Dotychczas to oni byli uważani za faworytów programu. To oznacza, ze o Kryształową Kulę powalczy  Joanna Mazur i Tomasz Gimper Działowy! W sieci zawrzało. Internauci nie ukrywają swojego rozżalenia i sugerują, że youtuber przekupuje swoich widzów, by na niego głosowali. 

Gimper apeluje do fanów o głosy 

Jury słabo oceniało jego taneczne umiejętności. Mimo kolejnych potknięć Gimper nie dawał za wygraną, przygotowywał się do kolejnych odcinków Tańca z gwiazdami. Zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich obserwatorów, a ci i tym razem nie zawiedli. Gimper znalazł się w finale tanecznego show. Niektórzy sugerują, że  awans do finału zawdzięcza przede wszystkim namawianiu fanów do  głosowania. Przed półfinałowym odcinkiem na jego InstaStories pojawił się filmik. 

„Jeżeli zagłosujecie na nas w trakcie odcinka i wyślecie screen potwierdzenia na maila, to możecie otrzymać "unbana" na "Hajsownikach". Jest to jednorazowa okazja, tak więc gorąco was do tego zachęcam. Jest to taki ukłon od nas dla was, żeby w jakikolwiek sposób wynagrodzić wam to, że jesteście z nami ”, mówił. 

Wszystko wskazuje na to, że jest zdeterminowany, by sięgnąć po Kryształową Kulę. Na profilu Tomasza Działowego pojawiło się pewne nagranie. Za jego pośrednictwem youtuber prosi swoich fanów o kolejne głosy i wygraną w finale.  

„Wiem, że nie jestem w czołówce, nie jestem faworytem w tym finale, ale czuję, że jest mega duża szansa, żeby zrobić coś dużego. Biorąc pod uwagę, że w finale liczą się tylko wasze głosy, chciałbym o to zawalczyć. Będziemy robić wszystko, żeby to wyglądało jak najlepiej, ale potrzebuję do tego waszego wsparcia, żebyście nam pomogli (...). Jeżeli uda się wygrać finał, to nie tylko pojawi się tutaj overwatch z Natalią i Mariuszem, nie tylko odbanuję  wszystkich na grupie, którzy są zbanowani.

Dodatkowo wypuszczę diss na jurorów - kawałek razem z teledyskiem. Jak będziecie głosować, możecie wstawić na Instagram zdjęcie oznaczone hasztagiem "murem za Gimpurem" pokazujące jak głosujecie. Wykupię billboard gdzieś w Warszawie, który będzie mozaiką tych zdjęć ”, zaznacza. 

„Oprócz tego oczywiście zasuwam na sali tanecznej i przygotowuję się, jak najlepiej mogę do tego, żeby po prostu dobrze zatańczyć. Teraz tak naprawdę wszystko w waszych rękach ”, dodał. 

Co myślicie o takiej "taktyce"? 

Tomasz Działowy, Gimper
Fot. Instagram @gimperowski

Tomasz
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?