O NIM JEST GŁOŚNO

Gwiazda internetu w finale Tańca z Gwiazdami. Poznajcie bliżej Tomasza Działowego!

Czy to właśnie Gimper zdobędzie Kryształową Kulę?

Gabriela Czernecka 11 maja 2019 09:55

Za nami półfinał Tańca z gwiazdami. W jedenastym odcinku tanecznego show zmierzyły się ze sobą już tylko trzy pary: Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Z programem wczorajszego wieczoru pożegnali się Tamara i Rafał, co odbiło się szerokim echem w sieci, szczególnie po słowach, jakie padły z ust samej jurorki Iwony Pawlović, która krytycznie oceniła taniec Gimpera: „Posłużyłabym się słowami Budki Suflera: "Znowu w tańcu mi nie wyszło...." (...) Jak ty się znalazłeś w tym półfinale? Nie wiem!”. Mimo to, to właśnie Gimper i Natalia Głębocka głosowaniem widzów znaleźli się w finale. Poznajcie bliżej gwiazdę internetu, czyli Tomasza Działowego!

Taniec z Gwiazdami: Gimper - kim jest Tomasz Działowy

Jego udział w tanecznym show był nie lada zaskoczeniem. Gimper zwany także Gimpsonem, to Tomasz Działowy, znany influencer i twórca internetowy. Urodził się 17 kwietnia 1994 w Kołobrzegu, w tym roku skończył 25 lat. Swoją przygodę ze światem social mediów zaczął, mając zaledwie 17 lat. Wówczas zaczął tworzyć w serwisie Youtube filmy, które poświęcone były grom wideo. Już po trzech latach od stworzenia kanału, jego profil subskrybowało około 300 tysięcy użytkowników. Co ciekawe, początkowo jego działalność wzbudzała spore kontrowersje. Wszystko za sprawą wulgarnego języka, jakim posługiwał się w swoich filmikach. Jeden z dziennikarzy nazwał go nawet  „czołową patologią polskiego Youtube'a”.

Gimper - muzyka

W tym czasie Gimper zaczął rozwijać także pod kątem muzycznym. W 2014 roku wydał swój debiutancki album muzyczny Jeden. Dwa lata później światło dzienne ujrzał jego kolejny krążek, Niepowstrzymany. Ten jednak, w przeciwieństwie do poprzedniego, dostępny był w powszechnej sprzedaży. Jeszcze w tym samym roku liczba jego obserwujących wyniosła milion subskrypcji, na ten moment jest to ponad 1,6 mln. Gimper wciąż rozwija jednak swoją działalność.

W 2017 roku powstało jego internetowe show Lekko nie będzie i... nikt nie miał wątpliwości, że w Tomaszu Działowym zaszła spora zmiana. Przestał używać tak wulgarnego języka, zmienił się jego styl,  wprowadził w swoich filmach oznaczenia wiekowe 16+ i dało się zauważyć, że wartość merytoryczna jego filmów znacznie wzrosła.

Gimper - życie prywatne: dziewczyna

O życiu prywatnym Gimpera wiadomo niewiele. Przez jakiś czas dziewczyną Tomasza Działowego była Ewelina Orzegowska, która również prowadzi swój kanał na Youtubie. Para jednak rozstała się w 2018 roku, o czym opowiedziała we wspólnym filmie.

Od niedawna jego fani mają okazję podziwiać go w Tańcu z Gwiazdami. Gimper świetnie radził sobie w ostatnich jedenastu odcinkach, a jego umiejętności taneczne pozwoliły mu dostać się do finału. W Tańcu z Gwiazdami tańczy w parze z Natalią Głębocką. Czy to właśnie on wygra kolejną edycję tanecznego show? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.