Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

„Weselny” Taniec z gwiazdami za nami! Która para straciła szansę na Kryształową Kulę?

Zgadzacie się z decyzją widzów?

Ksenia Krasko 25 września 2020 21:59
Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS

Na planie show Taniec z Gwiazdami panował dziś wieczorem iście weselny klimat! Nic dziwnego, ponieważ właśnie taki był motyw przewodni tego odcinka. Uczestnicy jak zwykle dali z siebie wszystko, a na parkiecie nie zabrakło emocji. Kto wytańczył sobie uznanie jurorów i widzów, a kto pożegnał się z programem i stracił szansę na kryształową kulę?

„Taniec z Gwiazdami”: kto odpadł 25.09.2020?

Po pierwszym odcinku 11 edycji Tańca z gwiazdami – pierwszym po przerwie, wymuszonej epidemią koronawirusa, z show pożegnali się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Dwa tygodnie temu widzów i uczestników zaskoczył Sylwester Wilk, który wraz z partnerką taneczną Hanną Żudziewicz postanowił opuścić program ze względów zdrowotnych. O Kulę nie powalczą również Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

O miejsce w finale rywalizowali dziś Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Anna Karwan i Jan Kliment, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, oraz Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Zmagania uczestników oceniało sprawdzone, czasem surowe jury, czyli Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaczynamy od weselnego pytona 🐍 #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzgwesele @slawomir_gwiazda_rock_polo @superkajra

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Pierwsza para tego wieczoru, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zatańczyła walca. „Po tym weselu kaca nie będę miała”, stwierdziła surowo Iwona Pavlović. Jurorzy przyznali uczestnikom tylko 19 punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zaprezentowali na parkiecie jive’a. „Poradziłaś sobie super”, skomplementował modelkę Michał Malitowski. Para otrzymała 26 punktów od zadowolonych jurorów.

Na parkiecie zapanowała wzruszająca atmosfera podczas tańca Anny Karwan i Jana Klimenta. Walc angielski w ich wykonaniu szczególnie spodobał się Iwonie Pavlović. Otrzymali aż 28 punktów. Quickstep Sylwii Lipki i Rafała Maseraka również spodobał się jury i publiczności. Wytańczyli sobie 24 punkty.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino wybrali rumbę. Para otrzymała komplet punktów! Zaraz po nich na parkiecie pojawili się Bogdan Kalus i Lenka Klimentową. „Ty tancerzem nigdy nie zostaniesz”, uznał Andrzej Grabowski, z czym zgodzili się inni jurorzy, przyznając parze 20 punktów. Ostatni uczestnicy tego wieczoru, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke otrzymali 22 punkty.

Decyzją widzów, to właśnie oni – Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke – pożegnali się z programem. Słusznie? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.