Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, które pary powalczą w finale Tańca z Gwiazdami!

Nie zabrakło zaskoczeń!

Olga Figaszewska 16 października 2020 21:40
Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA

Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami. Program dostarcza nam ogromnych emocji. Przed emisją show dowiedzieliśmy się, że na parkiecie nie pojawią się Sylwia Lipka i Rafał Maserak. To oznacza, że w 9 odcinku show pojawili się: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Jak poradzili sobie w dzisiejszym odcinku? Kto pożegnał się z programem?

Taniec z Gwiazdami: Kto nie zatańczył w odcinku? 

To najbardziej nieprzewidywalna edycja show Polsatu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". W ubiegłym tygodniu z programem pożegnała się Ania Karwan. Z kolei na miejsce przebywających na kwarantannie Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, decyzją właściciela formatu do programu wrócił Sylwester Wilk wraz z partnerką Hanią Żudziewicz. Wcześniej sportowiec musiał zrezygnować z programu z powodu kontuzji nogi, która wówczas uniemożliwiała mu dalszy taniec w protezie.

Tymczasem przed rozpoczęciem dzisiejszego odcinka produkcja wydała oświadczenie. 

,,Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego", napisano. W programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak. 

W rywalizacji o Kryształową Kulę zmierzyli się dziś:  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

11 edycja Tańca z Gwiazdami, odcinek 9: relacja

Jako pierwsi quickstepa zatańczyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Para otrzymała od jurorów 25 punktów. 

,,Widzę, że czujesz się w tańcu jak ryba w wodzie. Twoje ruchy są bardzo płynne. Oswoiliście ten dziki zachód", skomplementowała modelkę Iwona Pavlović.

Jak Sylwester Wilk odnalazł się na parkiecie po powrocie? Sportowiec musiał wcześniej zrezygnować z programu przez kontuzję nogi, która uniemożliwiła mu dalszy taniec. To była decyzja niezależna od niego. Dziś para zatańczyła tango. ,,Wracasz w wielkim stylu! Ten taniec jest idealnie do ciebie dobrany. Byłeś pewny siebie", mówił Michał Malitowski. Para otrzymała 25 punktów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

25 punktów jurorskich dla Sylwka i Hani. A Wy na ile oceniacie ich występ? Głosujcie!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Sambę zatańczyła Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. ,,Nie możemy być pewni niczego. Łatka faworytki nie jest dobra, ona często obciąża, a nie pomaga. Moim marzeniem jest zatańczyć w finale", powiedziała aktorka. Ich występ był niesamowicie energetyczny! Taniec został oceniony przez jury na 30 punktów.

,,To Twój taniec. Kupiłaś mnie w stu procentach! Wiela świadomość ciała. Zmiany rytmiczne i ekspresja bardzo mi się podobały", powiedział Michał Malitowski. 

,,Czuć, że panujesz nad swoim ciałem. Wyglądasz jak rasowa tancerka!", skomentowała Iwona Pavlović. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sambie @juliawieniawa i @stefanoterrazzino jurorzy dali okrągłe 30 punktów. A jaki jest Wasz werdykt? Głosujcie!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Drugim tańcem wykonanym przez Edytę Zając i Michała Bartkiewicza była rumba. Para otrzymała 30 punktów! ,,Nie wiem co tu się wydarza, wiele edycji za nami, ale jest w was coś razem tak wyjątkowego i czarującego. Jesteście czarodziejami, a pamiętajcie, że oprócz kroków i ruchów to właśnie ta magia jest najważniejsza w tańcu!", mówiła jurorka. 

Julia Wieniawa i Sefano Terrazzino zatańczyli z kolei walca  do muzyki z filmu Trędowata. Para otrzymała 29 punktów. 

,,Było idealnie, odcięłam sobie ciebie od Stefano, by się przyjrzeć bardziej. Masz ogromny talent", skomplementowała Iwona Pavlović. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taneczną podróż w czasie Julii i Stefano jurorzy nagrodzili 29 punktami. A Wy? Dacie maksa?

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz 

Kolejnym tańcem Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz była cha-cha. 

,,Po pierwszym tańcu powiedziałem, że nie ma różnicy w twoich ruchach w porównaniu do kondycji sprzed kontuzji. I dalej to podtrzymuje", mówił Andrzej Grabowski. Jurorzy ocenili taniec pary na 25 punktów.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sylwester Wilk pokochał taniec. A taniec pokochał jego. 25 punktów od jury!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11 edycja Tańca z Gwiazdami, odcinek 9: kto pożegnał się z programem?

Po drugiej rundzie na górze tabeli znaleźli się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino z 59 punktami. Na drugim miejscu - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 55 punktów, a na trzecim Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 50 punktów.

O wyniku ostatecznie zadecydowały głosy telewidzów. Po raz ostatni zatańczyli Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. W finale o kryształową kulę powalczą Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.