Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, które pary powalczą w finale Tańca z Gwiazdami!

Nie zabrakło zaskoczeń!

Olga Figaszewska 16 października 2020 21:40
Taniec z gwiazdami, prowadzący
Fot. AKPA

Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami. Program dostarcza nam ogromnych emocji. Przed emisją show dowiedzieliśmy się, że na parkiecie nie pojawią się Sylwia Lipka i Rafał Maserak. To oznacza, że w 9 odcinku show pojawili się: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Jak poradzili sobie w dzisiejszym odcinku? Kto pożegnał się z programem?

Taniec z Gwiazdami: Kto nie zatańczył w odcinku? 

To najbardziej nieprzewidywalna edycja show Polsatu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". W ubiegłym tygodniu z programem pożegnała się Ania Karwan. Z kolei na miejsce przebywających na kwarantannie Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, decyzją właściciela formatu do programu wrócił Sylwester Wilk wraz z partnerką Hanią Żudziewicz. Wcześniej sportowiec musiał zrezygnować z programu z powodu kontuzji nogi, która wówczas uniemożliwiała mu dalszy taniec w protezie.

Tymczasem przed rozpoczęciem dzisiejszego odcinka produkcja wydała oświadczenie. 

,,Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego", napisano. W programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak. 

W rywalizacji o Kryształową Kulę zmierzyli się dziś:  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

11 edycja Tańca z Gwiazdami, odcinek 9: relacja

Jako pierwsi quickstepa zatańczyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Para otrzymała od jurorów 25 punktów. 

,,Widzę, że czujesz się w tańcu jak ryba w wodzie. Twoje ruchy są bardzo płynne. Oswoiliście ten dziki zachód", skomplementowała modelkę Iwona Pavlović.

Jak Sylwester Wilk odnalazł się na parkiecie po powrocie? Sportowiec musiał wcześniej zrezygnować z programu przez kontuzję nogi, która uniemożliwiła mu dalszy taniec. To była decyzja niezależna od niego. Dziś para zatańczyła tango. ,,Wracasz w wielkim stylu! Ten taniec jest idealnie do ciebie dobrany. Byłeś pewny siebie", mówił Michał Malitowski. Para otrzymała 25 punktów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

25 punktów jurorskich dla Sylwka i Hani. A Wy na ile oceniacie ich występ? Głosujcie!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Sambę zatańczyła Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. ,,Nie możemy być pewni niczego. Łatka faworytki nie jest dobra, ona często obciąża, a nie pomaga. Moim marzeniem jest zatańczyć w finale", powiedziała aktorka. Ich występ był niesamowicie energetyczny! Taniec został oceniony przez jury na 30 punktów.

,,To Twój taniec. Kupiłaś mnie w stu procentach! Wiela świadomość ciała. Zmiany rytmiczne i ekspresja bardzo mi się podobały", powiedział Michał Malitowski. 

,,Czuć, że panujesz nad swoim ciałem. Wyglądasz jak rasowa tancerka!", skomentowała Iwona Pavlović. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sambie @juliawieniawa i @stefanoterrazzino jurorzy dali okrągłe 30 punktów. A jaki jest Wasz werdykt? Głosujcie!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Drugim tańcem wykonanym przez Edytę Zając i Michała Bartkiewicza była rumba. Para otrzymała 30 punktów! ,,Nie wiem co tu się wydarza, wiele edycji za nami, ale jest w was coś razem tak wyjątkowego i czarującego. Jesteście czarodziejami, a pamiętajcie, że oprócz kroków i ruchów to właśnie ta magia jest najważniejsza w tańcu!", mówiła jurorka. 

Julia Wieniawa i Sefano Terrazzino zatańczyli z kolei walca  do muzyki z filmu Trędowata. Para otrzymała 29 punktów. 

,,Było idealnie, odcięłam sobie ciebie od Stefano, by się przyjrzeć bardziej. Masz ogromny talent", skomplementowała Iwona Pavlović. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taneczną podróż w czasie Julii i Stefano jurorzy nagrodzili 29 punktami. A Wy? Dacie maksa?

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz 

Kolejnym tańcem Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz była cha-cha. 

,,Po pierwszym tańcu powiedziałem, że nie ma różnicy w twoich ruchach w porównaniu do kondycji sprzed kontuzji. I dalej to podtrzymuje", mówił Andrzej Grabowski. Jurorzy ocenili taniec pary na 25 punktów.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sylwester Wilk pokochał taniec. A taniec pokochał jego. 25 punktów od jury!

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11 edycja Tańca z Gwiazdami, odcinek 9: kto pożegnał się z programem?

Po drugiej rundzie na górze tabeli znaleźli się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino z 59 punktami. Na drugim miejscu - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 55 punktów, a na trzecim Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 50 punktów.

O wyniku ostatecznie zadecydowały głosy telewidzów. Po raz ostatni zatańczyli Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. W finale o kryształową kulę powalczą Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.