Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami powrócił! Która para pożegnała się z programem?

Nie zabrakło zaskoczeń!

Olga Figaszewska 4 września 2020 22:02
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Taniec Gwiazdami powrócił na antenę! 11. edycja show została zawieszona w marcu po emisji dwóch odcinków ze względu na pandemię koronawirusa. 4 września widzowie znów mogli śledzić poczynania swoich faworytów. Dziesięć par zmierzyło się w tanecznej walce o Kryształową Kulę. Nie zabrakło emocji, wzruszeń i zaskoczeń! Kto musiał się dziś pożegnać z programem?

Taniec z Gwiazdami: relacja odcinka

Dla wszystkich zawieszenie emisji Tańca z Gwiazdami było prawdziwym zaskoczeniem. W sierpniu dziesięć par powróciło do treningów, by 4 września zaprezentować widzom swoje umiejętności i powalczyć o najwyższe noty.

  „Myślę, że każdy z nas bardzo przeżywał to, że show zostało przerwane. Nie wiedzieliśmy, czy i kiedy wrócimy. Dziś jesteśmy szczęśliwi i pełni nowej energii. I nie możemy się doczekać, aby pokazać widzom, na co nas naprawdę stać”, mmówił w rozmowie z fakt24 przed emisją odcinka Jacek Jeschke, który partneruje Milenie Rostkowskiej-Galant.

Gwiazdy zatańczyły dziś tango, jive’a, cha-cha, sambę, foxtrota i walca.  Pierwszą parą, która pojawiła się na parkiecie Tańca z Gwiazdami była Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Para zatańczyła gorącą sambę i otrzymała 20 punktów od jurorów!

Potem przyszła pora na występ Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej! Para wytańczyła sobie 13 punktów.

Ania Karwan i Jan Kliment zachwycili energetyczną sambą! Byli pierwszą parą w tym odcinku, która otrzymała 10 punktów od jednego z jurorów i ostatecznie wytańczyli sobie 27 punktów!

,,Uzupełnialiście się idealnie, Aneczko, jak Ed i Sheeran. Jestem tobą zauroczona, zatańczyłaś tak poprawnie! Nie można zatańczyć takiej samby, trenując tak krótko. Aniu, I love you!", komplementowała Iwona Pavlović.

Milena Rostowska-Galant i Jacek Jeschke zaprezentowali na parkiecie piękny walc angielski i zdobyli 23 punkty!

Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak zatańczyli jive'a. ,,Wychodzi z ciebie sportowiec. Niby dobrze, ale za mało mięśni. Popracuj i "setka" przed programem!", skomentowała jurorka. Za swój taniec otrzymali notę 16 punktów.

Z kolei Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko wykonali na parkiecie cha-cha-cha! Od jurorów łącznie otrzymali 18 punktów!

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz wytańczyli sobie 25 punktów. ,,Ale się zadziało, byłaś ostra jak wasabi. To chyba pierwszy taniec, który tak przeżyłam.  Weszłam w Wasz taniec. A to rzadkość. Było cudownie!", powiedziała Iwona Pavlović.

Następnie przyszła pora na występ Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino! Para od początku uważana jest za faworyta programu. Jury  nagrodziło parę 25. punktami!

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz zatańczyli fokstrota i zgarnęli 24 punkty!

 

Z kolei Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła  wytańczyli  13 punktów.

Taniec z Gwiazdami: kto pożegnał się z programem

Zagrożonymi parami odcinka byli Milena Rostowska-Galant i Jacek Jeschke, a także Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Decyzją widzów i jurorów z programem pożegnali się Tomasz i Wiktoria. Nie powalczą już o Kryształową Kulę.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.