Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Fot. AKPA/Piętka mieszko
O TYM SIĘ MÓWI

79-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko pokazała nowe zdjęcie na Instagramie!

„Najseksowniejsza kobieta świata” zachwycają się fani!

Gabriela Czernecka 12 lipca 2021 13:30
Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Fot. AKPA/Piętka mieszko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego kina. Choć występowała też w teatrze, to największą sławę przyniosła jej rola Simone w M jak miłość. Patrząc na nowe zdjęcia Agnieszki Fitkau-Perepeczko, aż trudno uwierzyć, że za rok kończy 80 lat Aktorka wygląda naprawdę fenomenalnie!

Jak dziś wygląda Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko była prawdziwą ikoną polskiego kina. Zachwycała urodą, talentem i… poczuciem humoru. Jej urok osobisty sprawiał, że żaden mężczyzna nie potrafił przejść koło niej obojętnie. Ona oddała swoje serce tylko jednemu. Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. 

Zobacz: Marek Perepeczko i Agnieszka Fitkau: ten związek budził kontrowersje. Oto historia ich miłości!

Poznali się przez przypadek, zakochali od pierwszego wejrzenia.„Gdy szli Nowym Światem, nie było człowieka, który by się za nimi nie obejrzał. Tak byli piękni”, wspominała jedna z przyjaciółek pary. W 1996 roku wzięli ślub: „Byliśmy sobie oddani jak mało kto, bo przez całe życie każde z nas widziało w drugim nie tylko atrakcyjną kobietę czy mężczyznę, ale ukochanego człowieka”, mówiła Agnieszka Fitkau-Perepeczko w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Kryzys przyszedł, gdy żona Marka Perepeczki zdecydowała się na wyjazd do Australii pod koniec lat 70.

Jako modelka Mody Polskiej robiła tam karierę, gdy tylko wracała do kraju, wciąż myślała o ponownym wyjeździe. Ona była zachwycona Australią, on wolał Polskę. Długo wiedli życie na odległość. W końcu ona zaczęła układać tam sobie życie, a on pogrążał się w smutku i tęsknocie. Mimo to nigdy nie stracili kontaktu i nieustannie rozmawiali przez telefon: „Lubimy z Markiem swoje towarzystwo, dlatego wciąż – mimo odległości i długich rozstań – jesteśmy małżeństwem. Bywa, że nie mamy kontaktu kilka miesięcy, ale zawsze pamiętamy o 21 czerwca”, mówiła Agnieszka Fitkau-Perepeczko. i faktycznie, choć dzieliły ich tysiące kilometrów, kochali się na zabój.

Marek Perepeczko przyznał w jednym z wywiadów, że tylko ona trzymała go przy życiu. W końcu Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdecydowała się wrócić do kraju po dwudziestu latach. „Cokolwiek bym zrobiła, Marek był w stanie mnie bronić. Wiele osób mnie potępiało za różne rzeczy, lecz on nigdy. Łączył nas taki rodzaj uczucia, który był zrozumiały tylko dla nas”, mówiła w magazynie VIVA!. Ich relację zakończyła śmierć Marka Perepeczki. Aktor zmarł w nocy z 16 na 17 listopada 2005 roku na zawał serca.

Zobacz także: „To wielkie szczęście, że nikt nie będzie po mnie płakał”. 12 lat temu odszedł Marek Perepeczko, odtwórca słynnej roli „Janosika”

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Łódź, 05.10.2018 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Łódź, 05.10.2018 rok

„Myślę, że byłam mu najbliższa na świecie tak jak on mnie. Na pewno byłam kobietą jego życia i on mężczyzną mojego życia”, mówiła Agnieszka Fitkau-Perepeczko po śmierci męża. Gdy odszedł, podjęła decyzję, by nie rezygnować z radości, którą dawało jej życie. Choć media interesowały się jej romansami, to ona w nowych partnerach nigdy nie szukała swojego męża: „On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością”.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca wyglądem

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wciąż zaskakuje temperamentem, werwą i poczuciem humoru. Nadal zachwyca urodą. I choć ostatnio nie pojawia się na ekranie, to fani mają okazję podejrzeć, jak gwiazda wygląda dzięki jej social mediom. Zupełnie nie zmieniła się od lat! Piękna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Aż trudno uwierzyć, że niebawem skończy 80 lat. Zobaczcie sami! 

Fani nie kryją zachwytu i zasypują gwiazdę komentarzami:

Najseksowniejsza kobieta świata!

Wspaniale Pani wygląda👏👏❤️

Piękna i seksowna kobieta ❤️❤️❤️

Cudowna

My w pełni się z nimi zgadzamy i marzymy, by tak właśnie wyglądać w wieku prawie 80 lat!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.