Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, Agata Pietras, Warszawa, 19.02.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
DZIECI GWIAZD

Beata Kozidrak niedługo znów zostanie babcią! Czym zajmują się jej ukochane córki?

Kasia i Agata to już dojrzałe kobiety. Jedna z nich poszła w ślady sławnej mamy

Marta Nawacka 15 kwietnia 2022 17:53
Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, Agata Pietras, Warszawa, 19.02.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Córki Beaty Kozidrak ze związku z Andrzejem Pietrasem wyrosły już na piękne kobiety. Okazuje się, że Katarzyna Pietras i Agata Pietras odziedziczyły po sławnej mamie artystyczne geny. Jak dzisiaj wyglądają dzieci wokalistki Bajmu oraz czym się zajmują? Wkrótce liderka Bajmu trzeci raz zostanie babcią...

Agata Pietras – czym zajmuje się córka Beaty Kozidrak? Kariera, Instagram, wiek

Agata Pietras przyszła na świat 22. września 1993 roku. W tym roku skończy 29 lat. Młodsza z córek artystki nie poszła w ślady mamy i nie wiąże swojej przyszłości ze sceną muzyczną. Swoją karierę zaczęła od studiów dziennikarskich. Jej wielką pasją jest moda i to o niej oraz muzyce chciała pisać. Przyznała jednak: „bardzo się rozczarowałam, zrozumiałam, że to nie dla mnie”. Gdy miała 20 lat, postanowiła więc założyć własną firmę i rozwijać swój biznes. Stworzyła markę Modlishka. „Przyjaciółka mojej mamy zrobiła mi kurs projektowania i krawiectwa, nauczyła mnie podstaw. Stworzyłam pierwsze kroje, kupiłam tkaniny. A później się przestraszyłam”, opowiadała Agata Pietras w Glamour.

Młoda kobieta projektuje odważne ubrania, o krojach, które podkreślają atuty. „Modlishka ma dwa style. Jeden – nonszalancki, codzienny, wygodny. Drugi – drapieżny, seksowny i uwodzicielski”. Szczerze przyznała, że gdy zaczynała, bała się opinii innych ludzi, również ze względu na to, że jej nazwisko jest znane. W końcu doszła do momentu, w którym nie interesuje jej opinia innych ludzi. Swoją markę zadedykowała kobietom, które od zawsze podziwiała – silnym, odważnym i mądrym.

Co ciekawe, w czasie pandemii to właśnie Agata Pietras jako jedna z pierwszych zaczęła szyć maseczki dla szpitali. ,,To było zupełnie spontaniczne i z głębi serca. Na początku zadzwonił do mnie znajomy i powiedział, że w szpitalach brakuje maseczek. Wiedziałam, że moja szwalnia praktycznie stoi. W ciągu 15 minut podjęłam decyzję, że zaczynamy produkcję maseczek", tłumaczyła. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 7,8 tysiąca osób.

W ostatnich dniach o Agacie jest jednak głośno nie za sprawą życia zawodowego, a prywatnego. Córka Beaty Kozidrak jest bowiem w pierwszej ciąży. Zdjęcia z baby-shower pojawiły się na Instagramie kilka dni temu.

Wiadomo, że mieszkanka Lublina urodzi chłopca, który otrzyma imię Aleksander. Ojcem dziecka jest Przemysław Kanarek, piłkarz klubu sportowego Hetman Zamość.

Zobacz także: Beata Kozidrak zaprosiła na scenę byłego męża. Padły poruszające słowa

Beata Kozidrak, Agata Pietras, młodsza córka Beaty Kozidrak, Lublin, dom gwiazdy, 1995/1996 rok
Fot. Darek Majewski / Forum

Beata Kozidrak z młodszą córką Agatą Pietras, Lublin, dom gwiazdy, 1995/1996 rok

Kraków 25.08.2010, nagranie „Tak to leciało”, od lewej: Julita Kurupczak, Beata Kozidrak, Agata Pietras
Fot. PAP/Stanisław Rozpędzik

Kraków, 25.08.2010, nagranie programu „Tak to leciało”, od lewej: Julita Kurupczak, Beata Kozidrak, Agata Pietras

Katarzyna Pietras, druga córka Beaty Kozidrak. Kariera, mąż, dzieci, wiek

Katarzyna Pietras urodziła się 7. grudnia 1981 roku. W tym roku skończy 41 lat. Czym się zajmuje? Poszła w ślady mamy i próbuje swoich sił w muzyce. Nic dziwnego! Gdy była malutka, zespół jej rodziców odnosił wielkie sukcesy. Często wyruszali więc w długie trasy koncertowe. I choć Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mogli liczyć na swoich rodziców, którzy chętnie im pomagali, ich córeczka przeżywała trudne chwile, gdy ją opuszczali. W końcu znaleźli jednak rozwiązanie...

„Było mi źle, kiedy rodzice wyjeżdżali. Bardzo to przeżywałam, chociaż miałam wspaniałych dziadków, z którymi zostawałam. Jedna z nauczycielek zauważyła, że gdy moi rodzice wyjeżdżają, robię się zamknięta w sobie, smutna. Rodzice postanowili więc czasami mnie ze sobą zabierać w trasy”, zwierzała się swego czasu Katarzyna Pietras w rozmowie z „Faktem”.

To dla Kasi Beata Kozidrak napisała tekst do hitu „Dwa serca, dwa smutki”, jak również do utworów „Kaśka i ja” oraz „Katarzyna i księżyc”. Ten drugi powstał właśnie ze względu na tęsknotę za córką. Jak przyznała w swojej autobiografii „Gorąca krew” wokalistka Bajmu, w dzieciństwie Katarzyna musiała mierzyć się m.in. z zawiścią i zazdrością rówieśników.

„Nie miałam problemów z nauką, lecz bywało, że dzieci w szkole zazdrościły mi, że mam taką mamę. Nie mówiły mi tego wprost. Jednak komentowały, że Kasia to ma zadarty nos, że jestem jak księżniczka. Teraz wiem, że były zazdrosne”, wspominała.

Katarzyna Pietras debiutowała w 2003 roku, gdy wraz z mamą nagrała utwór do filmu „Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem” Jerzego Hoffmana. Wzięła udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie” (2008 rok). Śpiewała także w zespołach Kashmir i Cates Like Candy. Mimo że nie odniosły one sukcesu, młoda kobieta nie poddał się i nie zrezygnowała ze śpiewania. Występuje m.in. w chórkach Beaty Kozidrak na jej koncertach. W końcówce 2017 roku zaczęła także działać na własne konto. Wydała singiel „Żyta smak”, a następnie „Późno”. 

„Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, to... dawniej grałam w zespole Kashmir, a później wydaliśmy płytę jako Cate Likes Candy, natomiast ten materiał jest mój, są to moje kompozycje i moje teksty, i to co mi w duszy gra. Wszystko blisko klimatu amerykańskiego Południa - bluesa, rocka, trochę też akustycznie", opowiadała w Interii. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 4,2 tysiąca osób.

Prywatnie jest związana z muzykiem, Kamilem Wyzińskim. Para doczekała się dwójki dzieci. Ich syn Sebastian ma 12 lat, zaś w 2015 roku powitali na świecie córeczkę Zosię. Starsze wnuki Beaty Kozidrak już niedługo będą miały kolejnego chłopca do wspólnych zabaw - Aleksandra, syna Agaty Pietras, który urodzi się jeszcze w tym roku.

Obie panie wyrosły na piękne i dojrzałe kobiety. Według fanów Agata i Kasia wyglądają zupełnie jak ich sławna mama za młodu. Faktycznie są kopią Beaty Kozidrak?  

Czytaj też: Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Co za wspaniałe trio!

Beata Kozidrak, córka Katarzyna Pietras, Złote Dzioby radia Wawa, Sala Kongresowa, 6.11.2006 rok
Fot. Błażej Sendzielski/ONS

Beata Kozidrak ze starszą córką Katarzyną Pietras, Złote Dzioby Radia Wawa, Sala Kongresowa, 6.11.2006 rok

Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, Agata Pietras, Warszawa, 19.02.2005 rok
Fot. Michal Florek/ONS

Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, Agata Pietras, Warszawa, 19.02.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, Agata Pietras, Warszawa, 19.02.2005 rok

Beata Kozidrak z córką Agatą, pokaz mody 2015
Fot. VIPHOTO/East News
Beata Kozidrak z córką Agatą, pokaz mody 2015

Beata Kozidrak z córką Kasią, Sopot 2021
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Beata Kozidrak z córką Kasią, Sopot 2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.