Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda życie Katarzyny Cichopek po rozstaniu. Zdecydowała się rozwiać narastające plotki

Aktorka zamieściła w sieci oświadczenie

Rafał Kowalski 28 kwietnia 2022 07:57
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Kilka dni temu w sieci pojawiła się plotka o tym, Katarzyna Cichopek może być zwolniona z Telewizji Polskiej. Wszystko przez fakt, że zdaniem informatora Plotka, prowadząca Pytanie na śniadanie nie chciała podpisać umowy z Impresariatem TVP. To instytucja, która sprawuje opiekę nad gwiazdami stacji, ale i pobiera część ich wynagrodzenia za współprace zewnętrzne. Aktorka odniosła się do tych informacji. Będąc po rozstaniu z Marcinem Hakielem nakreśliła też najbliższe plany.

Katarzyna Cichopek o wyrzuceniu jej w TVP. Dementuje i opowiada o planach

Trudny czas nastał w życiu Katarzyny Cichopek. Gwiazda musi mierzyć się ze smutkiem po rozstaniu z mężem, stawiać czoła negatywnym komentarzom, a teraz do tego jeszcze dementować plotki. Zanim jednak to ona odezwała się w sieci, wyprostować informacje w sieci zdecydowała się jej koleżanka z pracy. Anna Lewandowka podkreśliła, że nikt nie chce zwolnić Kasi Cichopek. „Spokojnie, uspokajamy, dementujemy, to są okropne fake newsy. Kasia jest w naszej ekipie, bardzo ją cenimy, tak jak powiedziałam, lubimy, jest oczywiście na grafiku, to dla niedowiarków”, przyznała dziennikarka na wizji.

Czytaj także: Marcin Hakiel zareagował na krytykę internautów. Tancerz stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Z kolei sama Katarzyna Cichopek jeszcze mocniej zdementowała wszystko, co nieprawdziwe. „Drodzy, w związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami pragnę zapewnić, że moja współpraca z TVP i Impresariatem układa się bardzo dobrze. I mam nadzieję, że dzięki doświadczeniu, które zdobywam przy realizacji projektów w TVP nadal będzie się rozwijać”, napisała mama Heleny i Adama.

Dodała też, że nadszedł dla niej zawodowo intensywny czas. Gdy wielu internautów ekscytuje się rozstaniem aktorki z wieloletnim partnerem, ona sama wpadła w wir pracy. „Zapraszam wszystkich do oglądania audycji z moim udziałem i do pozostania na moim profilu, bo dziś drugi dzień Festiwalu Zawodów w Krakowie i liczne relacje z tego fantastycznego wydarzenia! Zapraszamy wspólnie z Tomaszem Wolnym, Mateuszem Szymkowiakiem i Agnieszką Dziekan”, czytamy słowa Katarzyny Cichopek, która poza dyżurowaniem w TVP poświęca się też opiece nad dziećmi.

Gwiazda znalazła też chwilę, by odpocząć. W Wielkanoc wyjechała na jedną z rajskich wysp, gdzie ładowała baterie i wietrzyła głowę od piętrzących się myśli.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewscy byli nagrywani

Przypomnijmy, że niedawno była ukochana Marcina Hakiela musiała zająć się także sprawą nielegalnych nagrań, które wykonano w jej aucie. Na taśmie zarejestrowano między innymi rozmową z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarz nie ujawnił jej przebiegu, ale powiedział, że przekazał nagranie odpowiednim organom.

Uwieczniony zapis dyskusji byłej partnerki otrzymał też na skrzynkę mailową Marcin Hakiel. Jak to skomentował? „W weekend z nieznanego mi maila też dostałem nagrania z byłą żoną. Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach”, wyznał w Fakcie.

Czytaj teżKatarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Wierzymy, że wkrótce zarówno dla Marcina, jak i Katarzyny nadejdzie czas spokoju. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, TVP, Viva! 17/2020
Fot. Waldemar Kompała

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Pytanie na śniadanie, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fot. archiwum redakcji

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.