Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcia syna Henry'ego Tadeusza. Ależ on wyrósł!

Po słodkim chłopcu nie ma już śladu

Damian Brillowski 18 grudnia 2021 12:00
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś bardzo mocno strzeże prywatności swojego 12-letniego syna. Nigdzie publicznie go nie pokazuje ani nie wstawia jego zdjęć do internetu. Ostatnio wraz chłopcem wybrali się na zwiedzanie do Nowego Jorku. Z pobytu w mieście aktorka zrobiła fotorelację na Instagramie. Nieoczekiwanie na kilku zdjęciach pokazała Henry’ego Tadeusza. Ależ on wyrósł. Po małym chłopcu nie ma już śladu. 

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrel doczekali się syna Henry’ego 

Alicja Bachleda-Curuś dała się poznać jako niezwykle urodziwa i utalentowana aktorka. W pamięci widzów została zapamiętana jako Zosia z filmu „Pan Tadeusz” nakręconego na podstawie poematu epickiego Adama Mickiewicza. Później można było ją zobaczyć jeszcze w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie zagrała ukochaną Tomka Burskiego (w tej roli Bartosz Obuchowicz). Jednak kariera w Polsce to było za mało dla młodej, ambitnej dziewczyny. Jej marzyła się kariera iście hollywoodzka. Dlatego pewnego razu spakowała walizki i przeprowadziła się do USA. 

Zagranicą zaczęła intensywnie szukać pracy dla siebie, uczestnicząc w różnych castingach, gdzie o role walczyła ze amerykańskimi gwiazdami. W końcu udało się jej zdobyć rolę w filmie „Ondine”. Na planie produkcji poznała gwiazdora Hollywood, Colina Farrella. W filmie Alicja i Colin grali kochanków, uczucie między bohaterami przeniosło się także poza plan. W efekcie między polską aktorką a amerykańskim gwiazdorem wybuchł romans. Owocem tej miłości był syn Henry Tadeusz. Na początku rodzice planowali wspólną przyszłość, jednak uczucie w pewnym momencie się skończyło i para zdecydowała się rozstać. Mimo zakończenia relacji byli kochankowie utrzymują ze sobą poprawne stosunki a opiekę nad synem sprawują naprzemiennie. 

Czytaj także: Alicja Bachleda-Curuś zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka walczy z fobiami

Henry Tadeusz farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, 13.01.2010 rok
Fot. www.310pix.com/EAST NEWS

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, lotnisko w Londynie, 13.01.2010 rok

Syn Alicji Bachledy-Curuś to już nastolatek

Alicja Bachleda-Curuś nie zapomina o swoich fanach, dlatego co jakiś czas uaktywnia się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instrgamie śledzi obecnie 129 tys. internautów. Na zdjęciach, które zamieszcza w sieci można zobaczyć, jak spędza wolny czas, co ją relaksuje i efekty jej sesji fotograficznych. Czasami udostępnia archiwalne fotografie wspominając wydarzenia z przeszłości. Jednak to czego nie wstawia do internetu do zdjęć ze swoim synem, którego prywatności bardzo pilnie strzeże. 

Ostatnio aktorka zrobiła wyjątek i opublikowała serię zdjęć, na których widać chłopca. Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że matka zabrała pociechę do Nowego Jorku. Tam mieli okazję obejrzeć musical, odwiedzić muzeum oraz zobaczyć wielką choinkę w centrum miasta. 

„Nowy Jork jest baaardzo magiczny o tej porze roku. @sixthemusical było idealne! Radosny, wzruszający, krzepiący i inteligentny. Central Park, muzea, sztuka, jedzenie…”, napisała na Instagramie. 

Zwiedzanie Nowego Jorku zostało skrupulatnie udokumentowane przez Alicję. Na zamieszczonych zdjęciach oraz filmiku można zobaczyć poszczególne etapy wycieczki. Co istotne, na kilku zdjęciach widać postać Henry’ego, który z zainteresowaniem wpatrywał się w obrazy. To pierwszy raz od bardzo dawno, gdy gwiazda zdecydowała się pokazać swojego syna. Chłopiec w tym roku skończył 12 lat i mocno się zmienił, przede wszystkim wyrósł. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów, którzy nie szczędzili Alicji ciepłych słów. 

"Piękna kobieta w magicznym miejscu❤️ i brawa za dobry przykład (maska !)👏 Zdrowych i pogodnych świąt", "Jak pięknie", "Nadal jesteś piękna", "Alicja jesteś taka śliczna", pisali zachwyceni fani. 

Jeden z komentarzy należał również do Sławomira Zapały. 

"Cześć tu Sławomir. Takie szczere polskie zazdro. I całus od nas na Święta", napisał wokalista. 

Zobacz, jak obecnie prezentuje się Henry Tadeusz.  

Czytaj także: Czy aktorka Alicja Bachleda-Curuś kupuje dom w Polsce?

Henry Tadeusz farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Nowy Jork
Fot. instagram_@alicjabc

Henry Tadeusz Farrell, Nowy Jork, 17.12.2021 rok

Henry Tadeusz farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Nowy Jork
Fot. instagram_@alicjabc

Henry Tadeusz Farrell, Nowy Jork, 17.12.2021 rok

Henry Tadeusz farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Los Angeles, 15.11.2017 rok
Fot. Backgrid/East News
Henry Tadeusz Farrell, Colin Farrell, Los Angeles, 15.11.2017 rok

Henry Tadeusz farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, 06.06.2020 rok
Fot. Backgrid/East News
Henry Tadeusz Farrell, Colin Farrell, 06.06.2020 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.