Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka walczy z fobiami

Gwiazda opowiedziała o swoich obawach

Olga Figaszewska 14 stycznia 2021 14:59
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś spełnia spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że gwiazda zmaga się z poważnymi problemami. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie. Jak podała Rewia, aktorka postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów.

Alicja Bachleda-Curuś walczy z fobiami

Aktorka jest szczęśliwą mamą 11-letniego synka, Henry’ego. Chłopiec jest owocem związku z Collinem Farrelem. Chociaż związek pary przeszedł do historii, starają się zagwarantować swojemu dziecku wszystko, co najważniejsze. Pozostają w bardzo dobrych relacjach.

Dla Alicji Bachledy-Curuś rodzina jest najważniejsza. Gwiazda wraz z synkiem na co dzień mieszka w USA. Jednak w ciągu roku regularnie odwiedza bliskich w Polsce. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że aktorka zmaga się z fobiami, które utrudniają jej życie.

Jedna z nich dotyczy podróżowania samolotem. Alicja Bachleda-Curuś doświadcza wtedy ataków paniki. „Obawy pojawiły się z chwilą, kiedy Henio się urodził. Drżę o niego. To mi bardzo utrudnia życie. Wszystko przez to, że obsesyjnie boję się latać samolotem. Pracuję nad tym i bardzo chciałabym to zmienić”, cytuje wypowiedź aktorki „Rewia”.

Alicja Bachleda-Curuś wyznała, że zmaga się także ze strachem pozostawiania Henry’ego pod opieką obcych osób.

„Ciężko mi było zostawić dziecko z kimś obcym. Było to dla mnie przykre. Niebawem po urodzeniu musiałam wrócić do pracy. Musiałam także zaufać obcym osobom, powierzyć im swojego synka. Okupiłam to ogromnym stresem”, wyznała aktorka w „Rewii”.

Jak podaje magazyn, Alicja Bachleda-Curuś stara się rozwiązać ten problem. Fobie są dla niej ogromnym ciężarem i nie chce, aby jej obawy wpływały na synka. Aby temu zaradzić aktorka skierowała się po pomoc do specjalistów.

Życzymy dużo sił 

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Marlena Bielinska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.