Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka walczy z fobiami

Gwiazda opowiedziała o swoich obawach

Olga Figaszewska 14 stycznia 2021 14:59
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś spełnia spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że gwiazda zmaga się z poważnymi problemami. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie. Jak podała Rewia, aktorka postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów.

Alicja Bachleda-Curuś walczy z fobiami

Aktorka jest szczęśliwą mamą 11-letniego synka, Henry’ego. Chłopiec jest owocem związku z Collinem Farrelem. Chociaż związek pary przeszedł do historii, starają się zagwarantować swojemu dziecku wszystko, co najważniejsze. Pozostają w bardzo dobrych relacjach.

Dla Alicji Bachledy-Curuś rodzina jest najważniejsza. Gwiazda wraz z synkiem na co dzień mieszka w USA. Jednak w ciągu roku regularnie odwiedza bliskich w Polsce. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że aktorka zmaga się z fobiami, które utrudniają jej życie.

Jedna z nich dotyczy podróżowania samolotem. Alicja Bachleda-Curuś doświadcza wtedy ataków paniki. „Obawy pojawiły się z chwilą, kiedy Henio się urodził. Drżę o niego. To mi bardzo utrudnia życie. Wszystko przez to, że obsesyjnie boję się latać samolotem. Pracuję nad tym i bardzo chciałabym to zmienić”, cytuje wypowiedź aktorki „Rewia”.

Alicja Bachleda-Curuś wyznała, że zmaga się także ze strachem pozostawiania Henry’ego pod opieką obcych osób.

„Ciężko mi było zostawić dziecko z kimś obcym. Było to dla mnie przykre. Niebawem po urodzeniu musiałam wrócić do pracy. Musiałam także zaufać obcym osobom, powierzyć im swojego synka. Okupiłam to ogromnym stresem”, wyznała aktorka w „Rewii”.

Jak podaje magazyn, Alicja Bachleda-Curuś stara się rozwiązać ten problem. Fobie są dla niej ogromnym ciężarem i nie chce, aby jej obawy wpływały na synka. Aby temu zaradzić aktorka skierowała się po pomoc do specjalistów.

Życzymy dużo sił 

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Marlena Bielinska

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.