Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
Z ŻYCIA GWIAZD

Zjawiskowa suknia ślubna i ogromne koszty ceremonii. Znamy szczegóły ślubu Jennifer Lopez! 

Zapowiada się prawdziwe ślubne show

Gabriela Czernecka 16 kwietnia 2019 06:48
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Najpierw bajkowe urodziny, a teraz iście królewski ślub? Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozpoczęli planowanie swojego wesela! Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje mają na koncie kilka nieudanych związków. On był już raz żonaty, ona aż trzykrotnie. Do niedawna mówiono wprost, że JLo po prostu nie ma szczęścia w miłości. Później spotała jego i wszystko się zmieniło. Czy Alex Rodriguez jest tym jedynym? Wszystko na to wskazuje. Para bowiem już rozpoczęła planowanie uroczystości ślubnej. Poznajcie szczegóły!

Ślub Jennifer Lopez - szczegóły

Jennifer Lopez już rozpoczęła przygotowania do czwartego ślubu. Wraz z narzeczonym Alexem Rodriguezem planują swoje medialne wesele. Zagraniczne media już podliczyły wydatki pary i twierdzą, że organzacja całej ceremonii wyniesie ich około 15 milionów dolarów! Co więcej, jednemu z serwisów udało się dowiedzieć, gdzie para planuje powiedzieć sobie "tak".

Jak podaje źródło Radar Online: „To będzie wydarzenie z najwyższej półki. Planują pobrać się w jakimś tropikalnym miejscu. W grę wchodzą głównie Bahamy, bo właśnie tam się zaręczyli. Jen powiedziała, że to jej ostatnie małżeństwo i skoro mają pieniądze, nie zamierzają za to przepraszać. Chcą mieć wesele w wielkim stylu”, czytamy.  

Zdaniem serwisu, za suknię ślubną Jennifer Lopez najprawdopodobniej odpowiedać będzie marka Versace. Oczywiście, specjalnie dla gwiazdy przygotowanie zostanie specjalny projekt. Z pewnością będzie kosztował majątek. Choć lista gości nie jest jeszcze znana, wiadomo, że pojawią się na nim osoby, z którym JLo utrzymuje bliskie relacje. Wśród nich wymienia się Ellen DeGeneres, jurorów z World of Dance czy Marca Anthony'ego, jednego z byłych mężów Jennifer, z którym piosenkarka ma dwójkę dzieci. Z pewnością te będą zaangażowane w ceremonię, podobnie jak córki Alexa z poprzedniego małżeństwa.

Musimy przyznać, że z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z tej uroczystości. Biorąc pod uwagę piękne i wyjątkowo romantyczne fotografie z zaręczyn, aż ciężko nam wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał ślub tej dwójki!

zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram

zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.