Alicja Bachleda-Curuś
Z ŻYCIA GWIAZD

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat planują wkrótce ślub?

Na liście zaproszonych gości znalazł się podobno Colin Farrell!

Weronika Kostyra 23 sierpnia 2018 21:00
Alicja Bachleda-Curuś

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata od początku jest pełen tajemnic. Para bardzo dba o prywatność i ukrywa przed opinią publiczną szczegóły swojej relacji. Najpierw bardzo długo nie potwierdzali łączącego ich uczucia. Teraz nieoficjalnie mówi się, że wkrótce planują ślub. Światło dzienne właśnie ujrzały nowe informacje na ten temat.

Szczegóły ślubu Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat mieszkają w Stanach Zjednoczonych i przez długi czas pozostawali w związku na odległość. Od pewnego czasu oboje mieszkają jednak w Los Angeles. Mówi się, że wkrótce zalegalizują swój związek. Chcą zrobić to w Polsce i zgodnie z tradycją. Magazyn Rewia podaje, że wśród zaproszonych gości ma być także były partner aktorki Colin Farrell, z którym ma dziecko – ośmioletniego Henry’ego Tadeusza. „Zamieszkają razem w Los Angeles i planują wziąć ślub tradycyjny w Polsce, na którym bawić się będzie cała rodzina Alicji oraz... były partner Colin Farrell, z którym Ala po rozstaniu pozostaje w przyjacielskich stosunkach”, czytamy w Rewii.

Para konsekwentnie nie potwierdza plotek. Według informacji magazynu góralska rodzina aktorki już dawno zaakceptowała jej ukochanego i cieszy z powodu nadchodzącej ceremonii. „Górale spojrzą na człowieka i widzą, ile jest wart. Marcin już wszedł do rodziny. Traktowany jest jak swój. Dba o Alicję i jej synka, ale co najważniejsze, poważnie o nich myśli. To człowiek, który odniósł sukces, a teraz chce postawić na rodzinę, a to dla górali największa świętość”, powiedziała osoba z otoczenia aktorki.

Marcin Gortat
Fot. Instagram @mgortat13

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.