Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
POŻEGNANIE

Dziś odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Wiadomo, jak będzie wyglądała ceremonia

Redakcja VIVA! 29 sierpnia 2019 11:59
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Po czterech dniach intensywnych poszukiwań odnaleziono jego ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy zaginął z soboty na niedzielę w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety w czwartek podano do mediów smutną wiadomość. Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Dzisiaj odbędzie się jego pogrzeb. Wiadomo już, jak będzie wyglądała ceremonia.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął tydzień temu w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. W czwartek 22 sierpnia podano do mediów, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego rodzina ujawniła datę ostatniego pożegnania, zamieszczając nekrolog w Rzeczpospolitej. Msza żałobna odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej, przy ul. Anny Walentynowicz 1. Wezmą w niej udział rodzina, przyjaciele i wszyscy, którzy chcą pożegnać zmarłego producenta.

Po uroczystości rodzina zmarłego zwraca się z prośbą, by nie składać kondolencji. Zamiast kwiatów, jest prośba o przekazanie ofiary na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolna Edukidsmed – Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Jutro urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, symbolicznym miejscu dla zmarłego. Jak informuje Super Express prawdopodobnie poleci tam helikopterem. „Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół”, mogliśmy przeczytać w nekrologu. Jutrzejsza ceremonia będzie miała charakter całkowicie prywatny. Jak podaje Super Express rodzina planuje rozsypać część prochów Piotra Woźniaka-Staraka została nad jeziorem, z którym graniczy rodzinna posiadłość. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Jacek Dominski/East News

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…