Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
POŻEGNANIE

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka poprosili o wsparcie fundacji bliskiej producentowi

Jej przedstawiciele wydali poruszające oświadczenie

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2019 19:46
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

W czwartek wieczorem bliscy pożegnają Piotra Woźniaka-Staraka, w intencji którego zostanie odprawiona pod Warszawą msza święta. Następnie urna z prochami zostanie przetransportowana na Mazury, gdzie w niedzielę 18 sierpnia utonął producent. Jego rodzina miała prośbę, by na pogrzebie nie składać kwiatów. W zamian za to bliscy liczą na to, że Ci, którzy chcą pożegnać 39-latka wpłacą pieniądze na wybrane przez nich cele.

Fundacja PEGASUS o Piotrze Woźniaku-Staraku

Rodzina tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka poprosiła o przekazywanie datków na rzecz podopiecznych Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Edukidsmed lub Fundacji Pegasus, która ratuje życie i zdrowie porzuconych oraz skrzywdzonych zwierząt.

Na dzień przed mszą żałobną pracownicy Fundacji Pegasus wydali poruszające oświadczenie. „Zarząd, pracownicy i wolontariusze Fundacji Pegasus, pragną przekazać swoje najszczersze kondolencje dla rodziny Państwa Staraków, wielkich przyjaciół zwierząt. Jesteśmy im również niezmiernie wdzięczni za to, że w tak trudnym dla nich momencie, postanowili wesprzeć naszych podopiecznych”, napisał na swoim Facebooku.

W dalszej części posta zdradzili też kilka faktów potwierdzających to, jak producentowi i jego żonie Agnieszce Woźniak-Starak zależało na losie zwierząt. „Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie od lat aktywnie wspierali konie będące pod opieką fundacji. Pomogli nam między innymi podczas bardzo trudnej interwencji w Radzyminie, w wyniku której pod naszą opiekę trafiło łącznie ponad 30 koni, nad którymi znęcał się ich właściciel. Od lat aktywnie angażowali się na rzecz ochrony praw zwierząt i brali udział w wielu inicjatywach z tym związanych, za co z całego serca im dziękujemy. Wierzymy, że dobro pozostaje w świecie na zawsze”, czytamy w sieci.

Bliskim Piotra Woźniaka-Staraka wysyłamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.