Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Konflikt w rodzinie Kory? Synowie artystki nie pojawili się na odsłonięciu jej muralu...

Media piszą wprost, że nie dogadują się z Kamilem Sipowiczem

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2021 11:48
Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Synowie Kory nie pojawili się na odsłonięciu jej muralu na warszawskich Bielanach. Media spekulują, że ich nieobecność nie jest przypadkowa. Zdaniem pudelek.pl, synowie Kory nie pojawili się na uroczystości, ponieważ nie akceptują nowej wybranki Kamila Sipowicza. Wygląda na to, że relacje najbliższych w rodzinie Kory nie są najlepsze…

Synowie Kory nie pojawili się na odsłonięciu jej muralu

8 czerwca Kora obchodziłaby 70 urodziny. Choć wokalistki nie ma już wśród nas, jej najbliżsi wciąż kultywują pamięć o niej. Niedawno stworzono drugi już mural upamiętniający zmarłą w lipcu 2018 roku artystkę. Obraz przedstawiający Korę powstał na warszawskich Bielanach przy ulicy Żeromskiego. Na uroczystym otwarciu pojawił się Kamil Sipowicz, mąż kory oraz siostra zmarłej wokalistki, Anna Kubczak. Nie zabrakło także przyjaciół artystki - Wojciecha Manna, Piotra Metza, Roberta Kozyry czy Ryszarda Kalisza. Na uroczystości nie pojawili się jednak synowie Kory - Szymon i Mateusz. Dlaczego zabrakło ich na uroczystości?

ZobaczOto 7 rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o Korze!

Kora mural, Bielany
Fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Synowie Kory nie akceptują partnerki Kamila Sipowicza?

Jak podaje informator Pudelka, nieobecność synów Kory na uroczystej prezentacji muralu nie była przypadkowa. Chodzi o niezbyt dobre relacje z mężem Kory. Zdaniem serwisu, synowie Kory nie akceptują jego nowej partnerki: „Synowie, również syn Kamila, nie akceptują Sylwii. Mają za złe ojcu, że ma nową partnerkę, ich zdaniem zbyt szybko pocieszył się po śmierci ich matki. Sylwii też nie było z oczywistych względów, uważała, że byłoby nietaktem z jej strony przyjść na tę uroczystość”, pisze pudelek.pl.

Zobacz„Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”. Oto historia miłości Kory i jej męża…

Przypomnijmy, że Kamil Sipowicz od jakiegoś czasu związany jest z młodszą kobietą o imieniu Sylwia. O swoim szczęściu poinformował kilka miesięcy po śmierci Olgi Jackowskiej. Od tamtej pory chętnie pojawia się z nową partnerką publicznie. „Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpacz”, napisał w social mediach.

Kamil Sipowicz już jakiś czas temu wyznał, że nie ma wątpliwości, że to dzięki Korze, odnalazł miłość. Dodał, że nie można wiecznie tkwić w samotności i nieszczęściu: „Można kochać dwie osoby. Uważam, że miłość jest niepodzielna. Miłość zaczyna się od miłości, tak jak Kora powiedziała, i można kochać wiele osób. Chyba wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra ”, wyznał Monice Jaruzelskiej w programie Towarzyszka Panienka.

Zobacz także: Kora nie radziła sobie ze śmiercią Marka Jackowskiego. Opowiedziała o tym w ostatnim wywiadzie...

Kamil Sipowicz o synach Kory

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Kamil Sipowicz odniósł się do doniesień mediów na temat jego rzekomego konfliktu z synami Kory. Skomentował powód nieobecności synów Kory na otwarciu muralu, mówiąc wprost: „Szymona nie było, ale był za to jego syn Leoś. Szymon po prostu ma nową pasję – łowienie ryb na Warmii. Tak się zaangażował w to, że w ogóle nie przyjeżdża do Warszawy”, wyznał Kamil Sipowicz.  A jak rysuje się sytuacja z drugim synem Kory, Mateuszem? „Mateusz się tym nie interesuje. Ma chyba inne sprawy na głowie”, wyjaśnia Sipowicz.

Pozostaje nam życzyć Kamilowi Sipowiczowi dużo szczęścia w miłości i tego, by rodzina Kory jak najszybciej doszła do porozumienia! 

Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! 2016 NEW
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kora z synami, Mateusz Jackowski i Szymon Sipowicz, VIVA! 2004 rok Kora z synami, Mateusz Jackowski i Szymon Sipowicz, VIVA! 2004 rok
Fot. Jacek Poremba

Źródło: Pudelek.pl, Pomponik.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.