Artur Żmijewski, VIVA! styczeń 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAf AM
O TYM SIĘ MÓWI

Synowie Artura Żmijewskiego opowiedzieli o relacji z ojcem. Obaj mają artystyczne zainteresowania

Aktor rzadko mówi o dzieciach, tym razem to one zabrały głos 

Dorota Falkowska 3 marca 2024 13:03
Artur Żmijewski, VIVA! styczeń 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAf AM

Artur Żmijewski wraz z ukochaną są dziś szczęśliwymi rodzicami trójki dorosłych pociech. O jedynej córce aktora media pisały w ostatnim czasie w kontekście jej działalności muzycznej. 30-letnia Ewa Żmijewska wraz ze swoją partnerką Shandy Casper tworzy duet pod nazwą "Shandy&Eva". Do tej pory niewiele wiadomo było natomiast o synach aktora - 23-letnim Karolu i 21-letnim Wiktorze. Okazuje się, że oni także mają artystyczne zainteresowania, ale wolą unikać blasku fleszy. 

Karol i Wiktor Żmijewscy o relacji z ojcem 

Karol i Wiktor Żmijewscy byli gośćmi niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN" i uchylili rąbka tajemnicy na temat swojego życia zawodowego. Mężczyźni wraz z siostrą wystąpili w materiale poświęconym znanemu ojcu, który ostatnio miał szansę zadebiutować w zupełnie nowej roli — reżysera "Sami Swoi. Początek". Całą trójką wspominali dorastanie w aktorskim domu.

"Na pewno były takie śmieszne sytuacje, że słyszałam, jak z łazienki dobiegają jakieś głosy. Tata sobie rolę przed lustrem ćwiczył" - opowiadała Ewa Żmijewska. "Zawsze kojarzyli naszego tatę z "Ojca Mateusza". Zdarzają się jakieś żarty o księdzu" - wspomniał syn aktora, Wiktor. "I rowerze" - dodał po chwili Karol. 

Starszy z synów uchylił również rąbka tajemnicy na temat tego, jaki ich tata jest prywatnie. "Nie znam drugiej tak bardzo rodzinnej osoby. Mnie tata bardzo mocno zaraził AC/DC. (...) Na imprezach rodzinnych słuchanie muzyki z tatą. To była taka nasza wspólna zajawka" - opowiadał Karol. 

Zobacz też: Tomasz Szczepanik kupił luksusową willę na Wyspach Kanaryjskich. Nie wyklucza przeprowadzki na stałe 

Artur Żmijewski z córką Ewą i jej partnerką Shandy, premiera filmu Sami Swoi. Początek 

Ewa Żmijewska, Artur Żmijewski, Shandy Casper
Fot. Wojtalewicz Jarosław/ AKPA

Czym zajmują się synowie Artura Żmijewskiego? 

Na co dzień stroniący od medialnego szumu bracia Żmijewscy podobnie jak ich siostra i tata, podążają w życiu zawodowym za swoimi artystycznymi pasjami. 

Starszy z nich, tak jak siostra, pracuje w branży muzycznej. "Tworzę muzykę hip-hopową. Jestem producentem muzycznym, produkuję głównie hip-hop i rzeczy około hip-hopowe", opowiedział Karol.

Z kolei młodszy syn Artura Żmijewskiego, Wiktor, związany jest z branżą filmową. Zajmuje się postprodukcją i efektami specjalnymi. Okazuje się, że ma wiele okazji do pracy ze starszą siostrą — zajmuje się tworzeniem teledysków do jej piosenek. Przy tworzeniu nowych obrazów często prosi o opinię swojego tatę. 

"Czasami mówi, że jest super, czasami — że jest kompletnie do wywalenia", kwituje Wiktor.  

Czytaj również: Został ekranowym partnerem Katarzyny Pakosińskiej w "Pytaniu na śniadanie". Kim jest Piotr Wojdyło? 

Synowie Artura Żmijewskiego opowiedzieli o relacji z ojcem. Obaj mają artystyczne zainteresowania
Fot. kadr programu "Dzień Dobry TVN"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.