Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
O NIM SIĘ MÓWI

Syn Moniki Zamachowskiej wystąpił na scenie The Voice Kids. Namówił go jeden z jurorów

Jak wypadł?

Konrad Szczęsny 17 września 2020 13:16
Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Tomasz Malcolm w tym roku skończył 19 lat. Syn Moniki Zamachowskiej urodził się z zespołem Aspergera. Doskonale radzi sobie jednak w dorosłym życiu: nie boi się pracować, by zarobić na swoje utrzymanie, z powodzeniem pokonuje kolejne szczeble edukacji oraz... ma talent muzyczny! Na swoim Instagramie zamieścił występ na scenie „The Voice Kids”. Jak się okazuje, namówił go do niego Dawid Kwiatkowski, jeden z trenerów.

Tomasz Malcolm w The Voice Kids. Namówił go Dawid Kwiatkowski

Tomasz Malcolm ma już na koncie role w serialu paradokumentalnym „Szkoła”, jeszcze w trakcie nauki w liceum pracował jako dostawca jedzenia Uber Eats, zaś teraz pokazał swój talent wokalny! Okazuje się, że syn Moniki Zamachowskiej mógł stanąć na scenie „The Voice Kids” i wykonać utwór „Boyfriend” z repertuaru Justina Biebera. Jak do tego doszło? Wszystko wyjaśnił w specjalnym nagraniu i dodał, że jego występ nie zostanie wyemitowany na antenie! 

„Po tym, jak pokazałem wideo ze wspomnieniem z 2017, gdzie śpiewałem „Boyfriend” w „The Voice Kids”, chciałem wyjaśnić jedną rzecz - nie wystąpiłem w programie. Dostałem później masę wiadomości z pytaniami: „Tom, kiedy to będzie w telewizji? Kiedy byłeś w „Voice Kids” Słuchajcie, oto prawda”, rozpoczął.

Dodał, że pokazanie możliwości wokalnych szerszej publiczności było przypadkiem i miłym gestem ze strony Dawida Kwiatkowskiego, jednego z trenerów.

„Właściwie stało się to dzięki Dawidowi Kwiatkowskiemu, który jest jedną z największych polskich gwiazd rocka i od 2015 roku jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Tego dnia przyszedłem do programu jako normalny widz, żeby obejrzeć nagrania. I wtedy Dawid zaprosił mnie na scenę i przedstawił widowni: „To mój przyjaciel Tom, jest muzykiem, zaśpiewa wam”. Potem Piotrek, który miał mikrofon, powiedział: „Dawaj Tom, zaśpiewaj coś, masz całą widownię”, relacjonował Tomasz Malcolm w mediach społecznościowych.

Występ syna Moniki Zamachowskiej w The Voice Kids nie zostanie wyemitowany

Dodał, że choć „nigdy nie zapomni tego dnia”, nie zamierza w jakikolwiek sposób angażować się w lubiany przez widzów program.

„Potem po prostu zaśpiewałem „Boyfriend”, nie było to nagrywane i nie będzie tego w telewizji (...). Nigdy nie wystąpię w The Voice Kids i nie mam takich planów”, podkreślił.

I podziękował w ciepłych słowach za wsparcie przyjacielowi, Dawidowi Kwiatkowskiemu.

„Dawid, jeśli to oglądasz, chcę tylko powiedzieć, że minęło trochę czasu, odkąd cię widziałem, tęsknię za tobą i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy”, zwierzył się.

Czy syn Moniki Zamachowskiej ma Twoim zdaniem talent wokalny?  

Kadry z nagrania, które Tomasz Malcolm zamieścił w sieci:

Tomasz Malcolm, syn Moniki Zamachowskiej, The Voice Kids
Fot. Instagram @tomaszmalcolmofficial

Tomasz Malcolm w studio nagraniowym:

Tomasz Malcolm, syn Moniki Zamachowskiej, studio nagraniowe
Fot. Instagram @tomaszmalcolmofficial

Tomasz Malcolm i Dawid Kwiatkowski:

Tomasz Malcolm, syn Moniki Zamachowskiej, Dawid Kwiatkowski
Fot. Instagram @tomaszmalcolmofficial

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.