Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczął chodzić! Zobacz czułe wideo

Nagranie stało się hitem sieci

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2021 21:11
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Mały Henio jest ich oczkiem w głowie. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych chwile, które spędzają z najmłodszym synkiem. Na najnowszym nagraniu widać, że malec zaczął już chodzić! Nagranie podbija sieć, zaś internauci nie szczędzą latorośli gwiazdorskiej pary ciepłych słów...

Henryk Majdan już chodzi! Pierwsze kroki postawił w Dzień Ojca

Radosław Majdan nie mógł wymarzyć sobie lepszego prezentu na Dzień Ojca. Jak wynika z nagrania zamieszczonego w sieci przez jego małżonkę, Henryk postawił tego dnia swoje pierwsze kroki! Dumni rodzice nie potrafili ukryć ekscytacji i podzieli się pięknym filmikiem ze swoimi fanami i obserwatorami.

23. czerwca dla rodziny Majdanów był niezwykły. Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i jedyne dziecko byłego piłkarza właśnie w Dzień Ojca postawił swoje pierwsze kroki. Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy małego Henryka, który w samej pieluszce kroczy po podłodze. Zachęcany przez mamę pokonuje samodzielnie coraz dłuższy dystans, by wpaść w jej ramiona. Nie obyło się jednak bez potknięć! Mimo upadku, sytuacja została szybko opanowana. 

Małgorzata Rozenek-Majdan skutecznie sprawiła, że mały Henio nie rozpłakał się. Moment był o tyle szczególny, że malec postawił pierwsze kroki... w przerwie przegranego ostatecznie przez biało-czerwonych meczu Polska-Szwecja. Prezenterka nie ukrywała dumy z syna i ekscytacji. „To jest dla mnie pestka. Brawo dzidziuniu! Brawo!”, krzyczała rozemocjonowana.

„Radziu, w przerwie meczu, w dniu taty, twój syn zaczął chodzić! Taki dostałeś od syna prezent. Wracaj szybko”, wyznała we wpisie gwiazda TVN.

Czytaj także: Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan o swojej orientacji. Stanisław odpowiedział internaucie

Internauci gratulują Heniowi. Radosław Majdan skomentował wpis

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji. Niektórzy odnosili się do meczu Polska-Szwecja i jego wyniku, inni zamieszczali serduszka w komentarzach i przesyłali wyrazy wsparcia oraz najlepsze życzenia. Wpis skomentował również dumny tata, który nie potrafił ukryć emocji!

„To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć <3 😁 Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…⚽️💪👍”, napisał Radosław Majdan.

My również dołączamy się do gratulacji!  

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniach o dziecko: „Niewiele brakowało, żeby Henio się nie urodził”

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi w sesji dla „VIVY!”, maj 2021 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.