Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczął chodzić! Zobacz czułe wideo

Nagranie stało się hitem sieci

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2021 21:11
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Mały Henio jest ich oczkiem w głowie. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych chwile, które spędzają z najmłodszym synkiem. Na najnowszym nagraniu widać, że malec zaczął już chodzić! Nagranie podbija sieć, zaś internauci nie szczędzą latorośli gwiazdorskiej pary ciepłych słów...

Henryk Majdan już chodzi! Pierwsze kroki postawił w Dzień Ojca

Radosław Majdan nie mógł wymarzyć sobie lepszego prezentu na Dzień Ojca. Jak wynika z nagrania zamieszczonego w sieci przez jego małżonkę, Henryk postawił tego dnia swoje pierwsze kroki! Dumni rodzice nie potrafili ukryć ekscytacji i podzieli się pięknym filmikiem ze swoimi fanami i obserwatorami.

23. czerwca dla rodziny Majdanów był niezwykły. Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i jedyne dziecko byłego piłkarza właśnie w Dzień Ojca postawił swoje pierwsze kroki. Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy małego Henryka, który w samej pieluszce kroczy po podłodze. Zachęcany przez mamę pokonuje samodzielnie coraz dłuższy dystans, by wpaść w jej ramiona. Nie obyło się jednak bez potknięć! Mimo upadku, sytuacja została szybko opanowana. 

Małgorzata Rozenek-Majdan skutecznie sprawiła, że mały Henio nie rozpłakał się. Moment był o tyle szczególny, że malec postawił pierwsze kroki... w przerwie przegranego ostatecznie przez biało-czerwonych meczu Polska-Szwecja. Prezenterka nie ukrywała dumy z syna i ekscytacji. „To jest dla mnie pestka. Brawo dzidziuniu! Brawo!”, krzyczała rozemocjonowana.

„Radziu, w przerwie meczu, w dniu taty, twój syn zaczął chodzić! Taki dostałeś od syna prezent. Wracaj szybko”, wyznała we wpisie gwiazda TVN.

Czytaj także: Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan o swojej orientacji. Stanisław odpowiedział internaucie

Internauci gratulują Heniowi. Radosław Majdan skomentował wpis

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji. Niektórzy odnosili się do meczu Polska-Szwecja i jego wyniku, inni zamieszczali serduszka w komentarzach i przesyłali wyrazy wsparcia oraz najlepsze życzenia. Wpis skomentował również dumny tata, który nie potrafił ukryć emocji!

„To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć <3 😁 Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…⚽️💪👍”, napisał Radosław Majdan.

My również dołączamy się do gratulacji!  

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniach o dziecko: „Niewiele brakowało, żeby Henio się nie urodził”

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi w sesji dla „VIVY!”, maj 2021 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.