Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan o swojej orientacji. Stanisław odpowiedział internaucie

Niedawno razem z rodziną wziął udział w Paradzie Równości

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 20:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Roznenek-Majdan kilak dni temu  wraz z dziećmi wzięła udział w Paradzie Równości. Gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych relację z wydarzenia, pokazała zdjęcia, na których wraz z synami pozuje z tęczowymi flagami. Podobne zdjęcie pojawiło się na Instagramie najstarszego syna prezenterki, Stanisława. 15-latek został zapytany przez jednego z internautów o swoją orientację seksualną. Nie pozostawił tego wpisu bez odpowiedzi.

Stanisław Rozenek tłumaczy się ze swojej orientacji seksualnej

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie mówi o swoich poglądach i kieruje się w życiu wartościami, które stara się przekazać swoim synom. Dopinguje pociechy w spełnianiu marzeń i rozwoju zainteresowań. Gwiazdę łączą z dziećmi wyjątkowe relacje. W jednym z ostatnich wywiadów dla VIVY, Stanisław Rozenek mówił:

„Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham”. Nastolatek od pewnego czasu poświęca się swojej pasji. Szyje, projektuje zjawiskowe kreacje, fotografuje. A mama jest z niego niesamowicie dumna.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniach o dziecko: „Niewiele brakowało, żeby Henio się nie urodził”

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się wychowywać synów na tolerancyjne, empatyczne i szczere osoby. Tak też wychowali ją j rodzice. Niedawno wybrała się z Tadeuszem, Stanisławem i Heniem na Paradę Równości. Wraz z tłumem przechodzili ulicami stolicy. W mediach społecznościowych nie zabrakło zdjęć, a niektóre pojawiły się także, na profilu 15-latka. Stanisław pozuje na nim z tęczową parasolką. Jeden z internautów napisał pod postem: Damn, i thought you're straight bro" ( co w tłumaczeniu oznacza - Myślałem, że jesteś heteroseksualny.).

Stanisław Rozenek szybko wyjaśnił, że jest heteroseksualny i wspiera Paradę Równości.

SPRAWDŹ: Małgorzata Rozenek nie ochrzci syna, ale da mu wybór: „Sam zdecyduje, gdy będzie pełnoletni”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.