Czytając te słowa, trudno nie uronić łzy...

Konrad Szczęsny 7 marca 2019 12:03

Rodzina Luke'a Perry'ego czuwała przy nim do końca. Dla najbliższych aktora Beverly Hills 90210 jego śmierć wciąż jest ogromnym szokiem. 52-latek zmarł 4 marca 2019 roku w jednym ze szpitalu w Kalifornii wskutek udaru, którego doznał 27 lutego. Po kilku dniach od odejścia ukochanego ojca poruszający wpis na Instagramie opublikował jego syn... Opatrzył go zdjęciem z dzieciństwa, na którym obaj panowie promiennie się uśmiechają.

Syn Luke'a Perry'ego pożegnał aktora na Instagramie

Jack Perry nie ukrywa ogromnego żalu po stracie ojca. 22-latek podkreślił, że aktor był dla niego nie tylko rodzicem, lecz także autorytetem i osobą, na którą mógł liczyć w każdej sytuacji.

„Znaczył wiele dla wielu różnych ludzi. Jednak dla mnie zawsze był tatą. Kochał mnie i wspierał we wszystkim i inspirował mnie, bym był najlepszy, jaki mogłem być”, rozpoczął.

Syn Luke'a Perry'ego zaznaczył, że odejście ojca to dla niego niewyobrażalny cios i strata, z którą nigdy się nie pogodzi.

„Tak wiele się od ciebie nauczyłem, a moje serce jest złamane, gdy myślę o wszystkim, czego już nie zobaczysz... Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo i sprawić, że będziesz dumny. Kocham Cię tato”, zakończył.

Internauci pod fotografią składają Jackowi Perry'emu kondolencje i nie ukrywają, że słowa 22-latka niezwykle ich poruszyły.

Syn Luke'a Perry'ego odwołał walki

Jack Perry od kilku lat robi karierę jako wrestler, posługując się pseudonimem Jungle Boy. W najbliższy piątek miał walczyć na ringu w Los Angeles. Swoją obecność jednak odwołał, podobnie jak w wydarzeniach zaplanowanych na przyszły tydzień  

1/5
Syn Luke'a Perry'ego, Jack, pożegnał aktora Beverly Hills 90210
Copyright @Instagram @Jungle boy
1/5

To pod tym zdjęciem syn Luke'a Perry'ego, 22-letni Jack, zamieścił poruszający wpis po śmierci ojca...

2/5
Syn Luke'a Perry'ego, Jack, pożegnał aktora Beverly Hills 90210
Copyright @Celebrity Photo/Photoshot/East News
2/5

Luke Perry z synem w październiku 2009 roku.

3/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
3/5

Syn Luke'a Perry'ego, 22-letni Jack, od kilku lat robi karierę jako wrestler.

4/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
4/5

Jack Perry po śmierci ojca odwołał walki na ringu, w których miał wziąć udział.

5/5
Jack Perry, syn Luke'a
Copyright @Instagram
5/5

Syn Luke'a Perry'ego nie ukrywa, że śmierć ojca jest dla niego ogromnym szokiem i niepowetowaną stratą.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.